تاریخ اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای ثبت نام کنکور 1401 چی بزنم ؟

تشویق کردن و ارزش دادن به دانش آموزاندر گام بعدی تلاش او را مورد دلگرمی قرار دهیم به عنوان مثال وقتی او کاری را فراتر از حد انتظار انجام می دهد یا کاری را که از او خواسته نشده به بهترین شکل ممکن انجام می دهد به او بگوییم: « تو فلان کار را خیلی خوب انجام می دهی و حواسمان باشد که در بیان خود او را با کسی مقایسه نکنیم و نگوییم که تو فلان کار را بهتر از بقیه یا فلانی انجام می دهی زیرا این امر منجر به تنزل اعتمابه نفسش خواهد. بقیه مشاورین را نمی دانم اما مشاور من با بیان زندگی شخصیتهایی نظیر شهید حسن باقری و شهید چمران به من نشان داد که دستیابی به اهداف به ظاهر بزرگ، کار سخت و پیچیده ای نیست و با درک صحیح از هدف و استفاده از ابزارهای مناسب می توان بدان دست یافت. در اینجا باید مراقب بود که هدف مااز بیان این جملات، همدلی با فرد است نه دلسوزی ، زیرا دلسوزی برای دیگران نه تنها کمکی به آنها نخواهد کرد، بلکه به ایشان تفهیم می کند که زندگی در موردشان، غیرمنصفانه عمل کرده است و آنها قربانی وضعیت موجود هستند لذا تلاشی برای خارج شدن از آن وضعیت نخواهند کرد و یا مدام خود را سرزنش می کنند.

مشاوره کنکور ارشد ژنتیک انسانی

چگونگی رفتار با فرزند یا دانش آموزی که مرتکب اشتباهی شده استسیناتهرانی در ادامه به نکته بسیار مهمی اشاره کرده و اظهار داشت: اگر فرزند یا دانش آموز کار اشتباهی انجام داده یا بدرفتاری نمود، او را سرزنش نکنیم زیرا احساس خواهدکرد که کسی دوستش ندارد. از آن دست سوالاتی که همه دانش آموزان و داوطلبان و حتی خانواده های آنها با آن سرو کار دارن این است که آیا برای کنکور دانش آموز ما نیاز به مشاور کنکوری دارد یا نه؟ اما ما فکر می کنیم که تو می توانی! بسیاری از دانشگاه ها همچنین برای دانشجویان کارشناسی یا فارغ التحصیلانی که به فکر راه اندازی کسب و کار خود هستند، پشتیبانی می کنند، بنابراین ارزش دارد که وب سایت آنها را بررسی کنید و به دنبال پشتیبانی باشید. چگونگی رفتار با بچه هایی که مشکلات را بیش از حد بزرگ می کنندسینا تهرانی معتقد است، وقتی فرزند یا دانش آموز می خواهد نشان دهد که چیزی برایش بیش از حد مشکل است و حتی حاضر نیست سعی خودش را بکند، بهتر است به او بگوییم « تو دوست داری ما فکر کنیم که نمی توانی کاری در فلان مورد انجام دهی! شاید یک دلیلش این باشد که آنها نمی خواهند موفقیت خود را با کسی تقسیم کنند و این تصور ایجاد شود که آن افراد بدون کمک دبیر یا مشاور کنکور ، توانایی دستیابی به رتبه های برتر را نداشته اند.

نه ابداً زیرا برنامه ریزی درسی کار یک دانش آموز نیست بلکه مسلتزم داشتن تخصص بالا و تسلط بر کلیه ابعاد کنکور سراسری است. چرا تعدادی از نفرات برتر کنکور با وجود استفاده از مشاور تحصیلی و یا معلم کنکور، داشتن آن را انکار می کنند؟ ضمن اینکه در آن سالی که زیر نظر مشاور تحصیلی بودم در یک گروه هفت نفره قرار داشتم که دانش آموزی با معدل هجده هم حضور داشت و در کنکور همان سال در رشته دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی پذیرفته شد. اکثر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی (چه دوستانی که تغییر رشته ای هستند و چه افرادی که رشته های مرتبط با این روانشناسی رو در کارشناسی خوندن) بعد از اینکه برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تصمیم قطعی گرفتند، شروع به جستجوی منابع کنکور ارشد روانشناسی می کنند یا از دوستانی که سال گذشته قبول شدند پرس و جو می کنند که بهترین منابع ارشد روانشناسی چی هست و چه کتاب هایی باید مطالعه شود. در صورت مشکل در دریافت کد سوابق تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ می توانید با مشارین مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

مشاوره غذایی کنکور

با سایت خبری شفاف همراه باشید تا در گفتگو با یکی از رتبه های برتر کنکور که نمی خواهد نامش فاش شود به بررسی حقایق پشت پرده این آزمون نفس گیر بپردازیم. درواقع شما نباید جز پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور 99 باشید. در ضمن آموزش کامل برنامه ریزی برای کنکور هم در این قسمت وجود داره که شما میتونید باهاش خودتون یه مشاور کنکور بشید نه این که از کسی مشاوره بگیرین ! بدون درک صحیح بچه ها، هیچ کس قادر به ایجاد تغییرات سازنده و مثبت در دانش آموزان نخواهد بود و رسیدن به این درک نیازمند فراگیری مهارت های لازم توسط آموزش دهندگان دارد. بنابرین از این نظر نیز مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) نسبت به مشاوره حضوری ارجحیت دارد. وقتی من نگاهی به آن تستها انداختم متوجه شدم که ایده های اصلی کل آن تستها شاید به ده مورد هم نرسد، یعنی اگر معلم شیمی او روش یافتن ایده ها و تفکر صحیح بر روی مطالب را به او می آموخت، قطعاً آن دانش آموز و همکلاسی هایش با حل تستهای بسیار کمتر نیز بر آن مبحث مسلط می شدند. سینا تهرانی در انتها افزود: اگر والدین، مشاورین و دبیران آینده نیاموزند که چگونه دانش آموزان را درک نموده و در آنها نفوذ کنند، هنگامیکه ببینند تلاش های صادقانه آنها به شکست می انجامد، ایده آلها و امیالشان با یأس و ناامیدی مواجه می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور غیاثوند بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما