بهترین و قدرتمندترین مشاوران تحصیلی شیراز – رایگان و غیر رایگان – شیراز مشاور

پس از بررسی اطلاعات وارد نموده در سایت، تیک عبارت موجود در تصوی را فعال نموده و پس از آن گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید. پس از درج اطلاعات مورد نیاز در فرم نام نویسی و بارگذاری عکس پرسنلی داوطلب و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی، برای ذخیره اطلاعات وارد شده گزینه “تایید نهایی” را بفشارید. کادرهای موجود در تصویر را با اطلاعات صحیح کامل کنید و در نهایت گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید. بعد از ورود به سایت سازمان سنجش از طریق منوی ثبت راست میتوانید وارد اطلاعیه های کنکور سراسری 1401 شوید همچنین از منوی وسط نیز میتوانید ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۱ را انتخاب کنید که در تصویر مشخص است. وقتی ظرفیت کل رشته پزشکی در تمامی دورههای روزانه، ظرفیت مازاد و پردیس بین الملل جمعا حدود 5000 نفر بیشتر نیست اما سالانه بیش از پانصد هزار نفر برای کسب رتبه برتر و قبولی در رشته تاپ پزشکی به رقابت می پردازند یعنی فقط یک درصد امکان قبولی و خارج شدن از آزمون دشوار کنکور و دهانه بسیار باریک این قیف را خواهند داشت! در جدول زیر گلچینی از بهترین کتب کمک آموزشی موجود فراهم گردیده است تا داوطلبان با مطالعه این منابع، شانس خود را برای کسب رتبه های برتر کنکور انسانی افزایش دهند.

مشاور و برنامه ریز کنکور

ما به دانش آموزان با سطح خوب و عالی در درس زبان انگلیسی، کتاب مبتکران را پیشنهاد می کنیم که این کتاب به بخش های لغت، گرامر ، درک مطلب و کلوزتست تقسیم می شود و جزو منابع رتبه برترهای کنکور تجربی در درس زبان است. ممکن است کتابی که برای دوست شما یک کتاب عالی است برای شما یک کتاب بد باشد و بالعکس، هیچ وقت صرفا با توصیه دیگران و بدون ورق زدن کتاب و دیدن نمونه صفحات یک کتاب تست اقدام به خرید نکنید، در این صورت اگر سبک نگارشی و زبان نویسنده با شما سازگار نباشد وقت و منابع مالی خودتان را هدر داده اید. همچنین می توان در فصول پاییز و زمستان به عنوان منبع آخر و منابع جمع بندی کنکور 1401 کتاب های چاپ سال 1401 را به عنوان سؤالات تألیفی بیشتر و یا جامع کنکور 1401 تهیه کرد. منبع اصلی کنکور سراسری در هر یک از گروه های آزمایشی، کتب درسی دوره دوم متوسطه می باشند اما استفاده از کتاب های کمک آموزشی به ویژه کتاب هایی که تکیه بر ارائه پرسش های چهارگزینه ای دارند، می تواند تاثیر بسزایی در آمادگی داوطلبان و تقویت توانایی آن ها در امر تست زنی داشته باشد.

مشاور کنکور علی رضوانی

خدمات IDNOVIN شامل مشاوره کنکور ، برنامه ریزی و آموزش کنکور و ارائه محصولات کمک آموزشی به وسعت کل ایران و برای همه دانش آموزان کنکوری برقرار است. مطالعه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور انسانی سال های اخیر به شما کمک می کند که ضمن تمرین تست زنی با تست های استاندارد روند تغییرات کنکور را هم متوجه بشوید و بتوانید از سوالات کنکور انسانی 1401 یک پیش بینی نسبی داشته باشید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه شیمی دسترسی داشته باشید. همچنین فراموش نکنید که متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های پیام نور و موسسات آموزش عالی (غیر انتفاعی) بایستی کارت اعتباری جداگانه ای به مبلغ 20 هزار تومان برای اعلام علاقه مندی به این دانشگاه ها خریداری نمایند تا مجاز به انتخاب کد رشته محل های زیر نظر این موسسات در هنگام انتخاب رشته شوند. در حال تحصیل هستند، می توانند بدون انصراف از دانشگاه محل تحصیل خود در کنکور سراسری انسانی 1401 شرکت نمایند. این مبلغ در سال 1401، 75 هزار تومان در نظر گرفته شده است که بدون احتساب هزینه خدمات پیامکی (1200 تومان) می باشد. سلام اگه روزانه بدون کنکور قبول نشده باشید مشکلی ندارد.

مشاور کنکور 1400

به این نکته هم توجه داشته باشید که هر روز رو به یک درس اختصاص ندهید. پشت سرهم مطالعه کردن این درس ها باعث می شود زود از درس خواندن خسته شوید و برای ادامه برنامه انرژی کافی نداشته باشید. اختلافات خانوادگی در برخی از مواقع باعث دلسردی دانش آموز شده و او را از هدف دور می کند. شانس قبولی در رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، زمانی افزایش می یابد که دانش آموز هر روز پیشرفت در روند مطالعه خود را ببیند تا اعتماد به نفس و انگیزه اش افزایش یابد. سعی کنید روزانه حداقل 5 کتاب درسی را در زمان های هر چند کوتاه مطالعه کنید. همانطور که در ابتدای مشاوره کنکور انسانی 1401 گفتیم، به علت تنوع درس ها در رشته انسانی، باید سعی کنید برنامه ریزی کنکور انسانی را هدفمند انجام دهید. ویا اگر آزمون آزمایشی شرکت میکنید و امکان این انجام این کار برای شما مقدور نیست ، قسمت های دشوار را ترجیح میدم ابتدای برنامه ی آزمون مطالعه کنید و قسمت های حفظی تر را روزهای پایانی آزمون ، و با انجام این کار قطعأ شاهد افزایش درصد در این درس خواهید بود.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما