بهترین منابع زیست کنکور برای رتبه شدن

اما اگر یکی از آزمون ها را هم از دست داده اید ، نگران نباشید. برای مثال اگر برای کنکور با برنامه ریزی و اصولی درس نخوانید تلاش های شما بی ثمر خواهد شد. برای ادبیات هم بصورت تک پایه ای سیرتاپیاز دارم لازمه تعویض بشه ؟ اکثر بچه هایی که باهاش کار کردند، می گفتند برنامه های هفتگی ای که می ده خیلی دقیق و حساب شده است و برنامه هر هفتشم نسبت به هفته قبل تغییرات اساسی می کنه و واسه همین نمی شه از روی برنامه هاش کپی کردو به همه داد. سلام وقت شما بخیر بله بنده قصد دارم برم درجه داری الان امسال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ استخدام دیپلم کارودانش و فنی حرفه ای دارن الان که رشتمو عوض کنم دیپلم مکانیک بگیرم یعنی تا دوسال اینده استخدام میکنن درجه داری مدرک هنرستانو قبول میکنن یا فقط امساله ؟ من امسال میرم دوم ریاضی, توی تیزهوشان همدان. من ترتیب درس ها رو به هم میزدم.اولش درس دینی و بعدش زبان عمومی و بعدش عربی و بعدش ادبیات رو میزدم.ولی توی کنکور یهو تصمیم گرفتم به همین ترتیب برم ولی فقط اول به جای دینی زبان عمومی رو زدم.خوبم پیش رفتم.ولی وقتی کارنامه اولیه کنکور اومد تازه فهمیدم که دو یا فکر کنم سه تا تست رو تو قسمت زبان عمومی جا به جا کردم.به خاطر همین زبان عمومی رو هفتاد و سه درصد اینا زدم که خودم اصلا باورم نمیشد.در کل به نظرم ترتیب خودتون رو تو درسا پیدا کنید تا سرعت تست زدنتون بالابره.این که حتما بر طبق ترتیب سوالات پیش برید لازم نیست.

تصمیم دارم کنکور هنر بدم, مشاور کنکور مهسا خانی فقط و فقط هم به رتبه ی یک فکر میکنم. اول بخوانید و بعد به فکر یه رتبه ی خوب باشین با نخوندن نمیتونی رتبتو حدس بزنی ! من امتحان نهایی ها رو خوب ندادم اولش چون فکر میکردم تاثیر غیر مستقیم به رتبه زیر 1000 فکر میکردم ولی بعد که فهمیدم مستقیم تاثیر دیگه امید به قبول شدن تو رشته خوب رو ندارم مثل دندان پزشکی یا پزشکی آیا میشه زیر 1000 شد در بد ترین شرایط امتحان نهایی با تاثیر مستقیم؟ کلا سه تا مشاور خیلی خوب و معروف در تهران داریم که منم در اینجا به بررسی این سه تا پرداختم. اسم سینا تهرانی رو بیشتر از بچه های دانشگاههای شریف و تهران می تونید بشنوید. امامن بچه شهرستانم وباتوجه به بومی پذیری دانشگاه فرهنگیان میگن که امکانش نیست تهران دبیری قبول شم. بچه هاش می گن بمب انگیزه است و خیلی عالی انگیزه می ده و یاد می ده که چطور ترس و استرس رو مدیریت کنی.

مشاور کنکور 1400

می گن اکثر رتبه های زیرصدش بچه هایی بودند که از سال اول ، دوم یا سوم رفتند پیشش یا حداقل از اول تابستون قبل از دوره پیش دانشگاهی. دکترتهرانی خودش رتبه ده کنکور بوده و بر خلاف پوردستمالچی که مشاوره هاش گروهیه ، بیشتر به صورت خصوصی مشاوره می ده و دفتر مشاوره مستقل داره . توصیه ام به شما این هست که فقط در صورت داشتن پایهی قوی گسسته و ریاضیات به کنکور و یا تحصیلات دانشگاهی فکر کنید. هنگامی میتوان ادعا تطابق کرد که تدریسی که استادی ارائه داده و حل تستهایی که داشته، عینأ در کنکور همان سال تکرار شده باشد و اگر در سوالی تمام اعداد، جملات و عبارات تکرار شده باشد، میگوییم تطابق صد در صدی اتفاق افتاده است که نمونه این تطابق صد در صدی را ما سه سال متوالی در سوالات دینی استاد یوسفیان پور به عینه شاهد هستیم که میتوانید از صفحه مربوط به تطابق صد در صدی دین و زندگی حرف آخر با کنکور، شما نیز به عینه مشاهده کنید. اگر در فهم و حل مسائل این درس سطح متوسطی دارید، دورخیز به شما کتاب گسسته حیلی سبز و کتاب گسسته میکروطلایی گاج را پیشنهاد می کند. اگر آزمون پنجم آذر ماه قلمچی را از دست داده اید ، نگران نباشید!

مشاور کنکور علی میرصادقی

هر ترم دانشگاه چند ماه است؟ برنامه ی جمع بندی کنکور در 4 ماه! با نزدیک شدن به کنکور سعی کنید حجم تست زنی را افزایش دهید و از کتابهای جمع بندی و آزمون های جامع استفاده کنید. مثلاً برای کسی که از اسفند آغاز کرده نمی تواند با برنامه ی جمع بندی دروس در عید پیش برود. کنکور میگه اگه میخوای منو حل کنی باید در مورد درست برای من خیلی تلاش بکنی . باید تمام تلاش خود را بکنید. در این بخش دانشگاه هایی را که در رشته طراحی صنعتی پذیرش دارند را در اختیار همراهان خود می گذاریم. به نظر من این نقطه قوتشه چون برنامه های اکثر مشاورا رو می شه توی اینترنت دانلود کرد اما برنامه های سیناتهرانی رو من جایی ندیدم یا نشنیدم کسی به جز شاگرداش داشته باشند. برای کسی که قصد دارد از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کند تنها کار فشردن دکمه های تلفن و شماره گیری است.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت

تماس با ما