بهترین معلمان کنکور کشور – ویرگول

مشاورین و متخصصین ما همه روزه حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی به شما عزیزان خواهند بود. به داوطلبان آزمون دکترای علوم و مهندسی باغبانی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای علوم و مهندسی باغبانی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای علوم و مهندسی باغبانی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتری علوم و مهندسی باغبانی (مشاوره آزمون دکترای علوم و مهندسی باغبانی ، برنامه ریزی آزمون دکترای علوم و مهندسی باغبانی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون دکتری علوم و مهندسی باغبانی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا زیر نظر دکتر علی میرصادقی (تنها ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) ) فعالیت میکند.

چرا که مشاوران تحصیلی این موسسه اگرچه روانشناس نیستند، اما ساعتها کارگاه روانشناسی زیر نظر دکتر علی میرصادقی، روانشناس برجسته کشور و شبکههای صدا و سیما، گذراندهاند. این جا ۲ نکته قابل توجه وجود دارد. برای یادگیری بهتر و جا افتادن مبحث تست زنی به مطلب راه و روش تست زنی اصولی کنکور مراجعه کنید. می توانید با پیدا کردن نام رشته خود، به صفحه اطلاعات تخصصی همان رشته بروید و همچنین رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد آن رشته را هم مشاهده کنید. و این انتخاب رشته کنکور و دانشگاه آن برای اطمینان خاطر دانشآموز است. تفاوت بارز من با بسیاری از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، گذراندن دورهی سربازی و شروع مجدد به درس خواندن پس از دو سال دوری از درس بود و این وقفهی طولانی میتواند باعث عدم موفقیت در کنکور شود. ما هم نمیگوییم داشتن مشاور درسی از الزامات کسب رتبه برتر در کنکور است و اگر دانش آموزی مشاور تحصیلی نداشته باشد، نمیتواند رتبه شود. اما میانگین درصد کسب شده توسط رتبههای برتر در این درس هم حدود 80 درصد است و برای رسیدن به این درصد باید به 20 سوال این درس بدون داشتن اشتباه پاسخ دهید. ۲- در صورتی که الان از دانشگاه انصراف بدهم؛ از مهلت یکساله معرفی بهره مند میشوم برای شرکت در کنکور سراسری و ادامه تحصیل در رشته جدید؟

مشاور کنکور زهرا نوری

داوطلبانی که موفق به یافتن رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد نی ریز نشدند می توانند در سایر دانشگاه های آزاد و یا سایر دانشگاه هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در شهر نی ریز دارند ، رشته مورد علاقه خود را بیابند . یک جمع بندی برق آسا و توضیحات رشته ها توسط بهترین مشاورهای بارسا . ۲. امکان دسترسی به مشاور تحصیلی: معیار مهم بعدی برای اینکه چطور بهترین مشاور تحصیلی را انتخاب کنیم، امکان دسترسی دانش آموز به مشاور میباشد. دوم اینکه تخصص بیشتر این افراد در زمینه تعمیر ماشین، هیچ گاه با یک متخصص مکانیک که بهصورت حرفهای به تعمیر اتومبیل مشغول است برابری نمیکند. ۴. کنترل مسائل روحی و انگیزشی داوطلبان کنکور: خوشبختانه یا متاسفانه موفقیت در کنکور سراسری در مسائل درسی و روش مطالعه اصولی خلاصه نمیشود. روش های طلایی پاس کردن امتحان : آمادگی برای امتحان,امتحان,کنکور,مشاوره,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی رایگان,مشاوره کنکور (محتوای کامل bestclassic.ir)… اقای افشار منم میخام همین کاری که دوستمون گفتن و انجام بدم چون اینجوری خیالم از بابت یه درس حداقل راحت میشه و استرسم کمتر و شاید روش خوندمون اینجوریه به نظر شما کجاش ایراد داره استاد؟ پس بهتر است برای انتخاب مشاور وقت کافی را صرف کنید و معیارهایی برای انتخاب بهترین مشاور در نظر بگیرید.

مشاور کنکور فرهنگیان

وقتی دانش آموز در جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی شرکت میکند، مشاور تحصیلی خوب باید توانایی و زمان کافی برای برنامه ریزی شخصی برای دانش آموز را داشته باشد. از طرفی برنامه ریزی درسی باید با توجه به خصوصیات شخصی دانش آموز صورت گیرد تا قادر به اجرای آن باشد. ۳. برنامه ریزی شخصی برای دانش آموزان: گاهی اوقات میبینیم یا میشنویم که بعضی از مشاوران تحصیلی از یک برنامه مشترک و از پیش نوشته شده، برای همه دانش آموزان استفاده میکنند. در نقاط مختلف اتاق، کتاب، دفتر و یا کتابخانه خود بنویسید من می توانم و از جملات انگیزشی استفاده نماید. اما استفاده از تجربیات یک مشاور متخصص و باتجربه، میتواند اثر زیادی در پیشرفت شما داشته باشد. اما انجام ورزشهای ساده و سبک در منزل (مانند بارفیکس یا شنا) یا پیاده رویهای کوتاه میتواند باعث سلامتی جسمی و شادابی روحی شما شود. شاید شما بتوانید برای مدت چند شب خواب خود را کاهش دهید تا برای یک امتحان مهم کمی بیشتر درس بخوانید (هرچند چنین کاری را اصلا توصیه نمیکنم)؛ اما شما نمیتوانید به مدت چند ماه به جسم خود بیاهمیت باشید و توقع داشته باشید بدنتان با شما سازگار باشد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما