بهترین مشاور کنکور را بشناس!

روش درس مطالعه کردن را بیاموزید، از راز موفقیت رتبه برترهای سنوات گذشته که توسط مشاوران تحت عنوان پزشک، مهندس، معلم، قاضی و … 💢 هم زمان صحبت های مشاور، معلم، اقوام و … 💢 تمام روش های جدید و پر کابرد که برای درک بهتر مطالب نیاز است را با شما به اشتراک می گذارند. توانایی مقابله با استرس، وسواس و اضطراب: درک نحوه عملکرد ذهن به آگاهی درمورد چگونگی کنار آمدن با استرس، اضطراب و … یک مشاور خوب می تواند ویژگی های شخصیتی دانش آموز خود را بشناسد و این نکته را بداند که باید به وی به شکل یک دوست و همراه رفتار کند یا برایش یک معلم سخت گیر باشد؛ مشاور نمونه شرایط های مختلف اجتماعی و اتفاقاتی که پیرامون دانش آموز پیش می آید را درک می کند و با اطلاع از همه این ها برنامه ریزی های او را تنظیم و تدوین می نماید. اما به دلیل مشغله زیادی که والدین دارند این امکان وجود ندارد.

🚫 در صورتی که شما از بهترین مشاور کنکور در کرج استفاده نکنید، به رتبه مد نظرتان می رسید اما نه با اولین مرتبه شرکت در کنکور. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش دکتر لهرابی این مشاور تحصیلی ، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاه های برتر است. اما به دلیل پر هزینه بودن این مورد نمی شود مشاور در منزل شما حضور پیدا کند. اما به راستی مشاوران کنکور چه می کنند؟ همه این مشکل ها را می توان با مشاوران کنکور تاک بر طرف کرد. در طی این سال های متوالی ما دانش آموزان زیادی داشتیم که عملا ساعت مطالعه در حد یک ساعت داشتند! ⚕️قبولی پزشکی را از ما بخواهید! در ادامه به بررسی ابعاد مختلف بهترین مشاور کنکور تجربی برای قبولی در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی می پردازیم. اما برای دانشآموزی که با یک مربی و مشاور کار بلد راه را طی میکند این مسیر نه تنها دشوار نیست بلکه مانند یک سرازیری میتواند با سرعت در آن حرکت کند. 🚫 اما شما به کمک بهترین مشاور تحصیلی در کرج که مجموعه کنکور تاک در اختیار شما قرار می دهد، می توانید از تمامی این موانع عبور کنید.

🌀 زمانی که با این دید با دانش آموز وارد صحبت شویم، تمامی استعدادهای آنها را می توانیم شکوفا کنیم. 🌀 مجموعه کنکور تاک متشکل از افراد با تجربه که سابقه زیادی در تربیت رتبه های برتر منطقه و کشوری در کنکور ریاضی، کنکور تجربی و کنکور انسانی را داشته اند. اما از طرفی هم بسیاری موفق به کسب رتبه مورد قبولی می شوند که با تلاش مضاعف و طبق برنامه ریزی درست و اصولی موفق به کسب هچین نتیجه ای شده اند. اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ با این حال شیوه کاری مهندس فلاح برخلاف بسیاری از مشاوران کنکور اینه که به جای وعدههای نادرست و غیرمنطقی که معلوم نیست محقق بشن یا نه، با استفاده از تجربه، تخصص و دانش خودش به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک میکنه نسبت به شرایط اولیهشون (یعنی قبل از شروع مشاوره کنکور) بهتر بشن و پیشرفت کنند. 📌 اهل مطالعه هستید ولی نمی دانید چطوری شروع کنید؟ 📌 رویاهای بزرگی دارید و دوست دارید یک نفر به شما کمک کند. 📌 اگر به صحبت های فردی که تخصص آن تحویل دانش آموز به بهترین دانشگاه ها می باشد ایمان دارید، حتما از بهترین مشاور تحصیلی در کرج بهره مند شوید.

از این قافله عقب نمانید و از تجربه بهترین مشاور تحصیلی در کرج استفاده کنید تا علاوه بر ورود به دانشگاه مورد علاقه، خودتان را هم کشف کنید. 🚫 این را به خاطر داشته باشید که زمان در عصر حاضر بسیار اهمیت دارد. نیاز خیلی اساسی دارد که اطلاعات مشاوران بروز باشد تا دانش آموزان را بشناسند. ✔️ مشاوران با والدین شما صحبت می کنند و به شما کمک می کنند تا از حساسیت های والدین به دور باشید. مشاوران تحصیلی با کمک دانش و آگاهی خود نسبت به رشتههای تحصیلی و علایق دانش آموزان میتوانند بهترین مشاوره را به آنها ارائه دهند و آگاهانه و دلسوزانه نظرات خود را ابزار کنند. ✔️ مشاوره برای تهیه بهترین کتاب های کمک درسی برای کنکور. ✔️ ارائه برنامه ای خاص برای ورزشکارانی که حرفه ای ورزش می کنند بدون اینکه به ورزش و درس شان لطمه بزنند. برقرار کنند و بدون ایجاد سوء تفاهم و پیش فرض نقطه نظرات خود را بیان کنند. بدون حضور مشاور در منزل شما می توانید با تماس تصویری این مشکلات را حل کنید و جلسه مشاوره را در منزل خود با حضور پدر و مادرتان در همان زمانی که در منزل تشریف دارند تجربه کنید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما