بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد ✌️ – از 0 تا 100 کنکور تجربی برای قبولی

آیا تاکنون با خود فکر کرده اید که چرا برخی از مؤسسات کنکور بی وقفه و در طی روزها و ماههای متوالی از شبکه های مختلف تلویزیونی نظیر کارنامه ۲۰ تبلیغ می کنند؟ این رو هم بگم که اگه تا الآن با درس ریاضی مشکل داشتید و فکر می کنید که پایه ریاضی خوبی ندارید، هیچ جای نگرانی نیست.

 • The best experimental entrance exam consultant in Tabriz
 • دارای مدرک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف
 • برنامه ریزی اصولی

زیرا حتی با فرض اینکه آنها بهترین خدمات را به داوطلب کنکور بدهند، کنترل شرایط روحی و جسمی دانش آموزان که قابل تضمین کردن نیست. وسایل و لوازمی را که قرار است همراه داشته باشید، کنترل نمایید. برای استفاده از سهمیه خود باید با مراجعه به سازمان های ذیربط، کد پیگیری 12 رقمی را دریافت نمایید و آن را در فرم ثبت نام درج کنید. مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته علاوه بر این که زمان کمتری از داوطلب ها برای دسترسی به مشاوره می گیرد ، هزینه کمتری هم دارد و مهم تر از همه ، استفاده از چندین مشاور و به تبع آن تجارب آن ها باعث میشود ایده آل ترین انتخاب رشته ممکن برای فرد صورت بگیرد. بدین ترتیب کلیه اقدامات لازم جهت رفع ضعفهای تحصیلی و علمی دانش آموزان انجام می گیرد. رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی : ملاک قبولی ، معدل دیپلم و پیش دانشگاهی است.

بهترین مشاور کنکور 1401

هرچند بنده خودم شاگرد آن مشاور نبودم اما چون مصاحبه ها و مقالاتش را خوانده بودم و در دانشگاه نیز از طریق هم رشته ای های جدیدم متوجه شده بودم که مشاور با اخلاق و بسیار خوبی است که صدها رتبه تک رقمی و دو رقمی داشته است، حاضر نشدم چنین کاری را انجام دهم اما بعداً متوجه شدم که یکی دیگر از رتبه های تک رقمی کنکور اینکار را انجام داده است. اگرچه مسائل مالی در هر کسب و کاری مهم بوده و یکی از اهداف کسب و کارهاست؛ اما اینکه تنها هدف موسسات افزایش سود باشد، به این معنی است که رشد و پیشرفت دانش آموزان اهمیت چندانی برای مشاوران این موسسات ندارد. انتخاب رشته بسیار مهم و حائز اهمیت در قبولی داوطلب کنکوری میباشد به صورتی که در اکثر مواقع از آن به عنوان غول پایانی نام میبرند. از دیگر کارهایی که بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور پزشکی – try this website و بهترین مشاور کنکور ریاضی برای یک دانش آموز انجام میدهد، چیدمان و ارنج کردن مطالب درسی بر اساس همه نیازها و پیش نیازهای دروس است .شما به خوبی می دانید در برخی از دروس برخی از فصول به عنوان پیش نیاز یا هم نیاز با یکدیگر مطرح هستند و اگر دانش آموزی بر پیش نیازها و هم نیازهای درسی اشراف و تسلط نداشته باشد ،احتمالاً در مطالعه دروس به دشواری و به چالش برخواهد خورد.

 • The best counselor for the Clasino entrance exam
 • The best counselor for Sina Tehrani entrance exam
 • ارائه جزوات و منابع مکتوب
 • The best entrance exam counselors in Sari

اگه مایل هستی با من یا سایر مشاورهای مجموعه در ارتباط باشی و از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنی می تونی در ادامه مطلب تمام جزئیات مربوط به جلسات مشاوره، هزینه جلسات مشاوره، نحوه هماهنگی، مباحثی که توی جلسات به اون اشاره میشه و هر مطلبی که درباره جلسات مشاوره هست بخونی … توجه داشته باشید که این درس را نمی توان شب امتحانی خواند و باید از ماه های ابتدایی شروع مطالعه، برنامه ای برای این درس چیده باشیم. منطق این است که دانش آموزان باید شروع به مالکیت آموزش خود کنند. باید توجه داشته باشید که برای مطالعه نیز این ویژگی ها اثرگذارند. دانشجوی مهندسی برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف و از رتبه های دو رقمی کنکور سراسری ۹۵ که از دوره پیش دانشگاهی زیر نظر مشاور تحصیلی بوده است می گوید: من مشاورم را که خود رتبه ۱۰ کشوری رشته ریاضی بود از طریق مطالعه مصاحبه ها و مقالات علمی اش انتخاب کردم و نه از طریق تبلیغات برنامه های تلویزیونی.

 • The best counselor for Shahrekord entrance exam
 • تالیف بیش از ۲۰ کتاب در انتشارات تخته سیاه
 • دسترسی به منابع مناسب و سودبخش
 • مشاور تحصیلی و کنکور به مدت 5 سال
 • یادگیری لغات (Vocabulary)

خود من چندین بار در برنامه های یکی از این مؤسسات شرکت کردم. چرا تا این حد تفاوت نظر وجود دارد؟ اما تفاوت اصلی در کجا نهفته است؟ آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زنجان کجا است؟ شاید یکی از بهترین تعابیری که بتوان برای مشاوره تحصیلی و درسی بکار برد، مثال شمشیر دو لبه است. بعنوان یک مثال عینی و کاربردی، تعداد زیادی از دانش آموزان پس از شرکت در جلسات مشاوره کنکور در پایان سال رتبه و نتایج قابل قبولی کسب میکنند؛ حتی بیشتر رتبه های کنکور اذعان دارند از یک مشاور خوب کنکور مشورت و راهنمایی گرفته اند. خیلی از خانواده ها به خواست خود بچه ها یا به صلاح دید خودشون، در سنین مختلف بچه هاشون رو به کلاس های خصوصی زبان فرستادند. سلام وقتتون بخیر خاستم بپرسم بین رشته های بهداشت منظورم بهداشت محیط، حرفه ای خانواده و … خیر. در هر مقطعی و هر رشته ای که تحصیل می کنید می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند گردید. پسر جوانی که در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف تحصیل می کند می گوید: من نیز سال سوم دبیرستان که بودم به هوای بهره گیری از روش رمزگردانی که توسط فردی در تلویزیون تبلیغ می شد به سراغ مؤسسه کنکورش رفتم اما به نظرم این روش بیش از حد بزرگنمایی شده بود زیرا با حفظ چند آیه یا فرمول به روش رمزگردانی که نمی توان در کنکور رتبه ۲۰ هزار آورد حال چه برسد به کسب رتبه های زیر ۱۰۰.

 • کمک به دانش آموزان در درک خود و پذیرش خود
 • مولف کتاب شیمی انتشارات مبتکران
 • The best entrance exam counselor in Mashhad
 • بهترین مشاور کنکور
 • مرور زیاد
 • The best counselor for Sari entrance exam
 • The best counselor for Behbahan entrance exam
 • صحبت کردن با خانواده و دوستان صمیمی

مدیر سابق یکی از کانال های تلگرامی کنکور می گوید: چند خط مختلف در اختیار من بود که با همه آنها در تلگرام عضو بودم و هر زمان که نیاز می شد از من می خواستند تا با تلگرام یکی از خطها، متنی حاوی تعریف و ستایش از اساتید مؤسسه کنکوری خود و دی وی دی های آنها بنویسم سپس از آن تصویری تهیه کرده و در کانال مؤسسه بگذارم. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند. مشاوره تک جلسه ای ممنوع: شاید یکی از بزرگترین فریب های مشاوره درسی این است که بسیاری از مشاوران کنکور حاضر میشوند تنها برای یک جلسه با دانش آموزان صحبت کنند و پس از آن، دانش آموز به حال خود رها باشد. این رشته ها فقط در چند استان بصورت پراکنده ارائه میشوند .

 1. دکتر مهدی نکویی
 2. پایه گذار موسسه کنکوری راه اندیشه
 3. نمایندگی تیس تهران (تک رقمی ها)
 4. انتظار به جا از خود وتواناییهای خود

این پژوهشگر حوزه آموزش تصریح میکند: متأسفانه برخی مؤسسات کنکور اسپانسر شبکههای تلویزیونی هستند و اگر نباشند این شبکهها تعطیل میشوند. من از رشته های نظری تنفر کامل داشتم ولی متاسفانه بخاطر اینکه ساز اصلی منگیتار بود (و اینجا یک هنرستان بیشتر رشته موسیقی رو تدریس ندارند)موقع ثبت نام به منگفتن که متأسفانه گیتار رو قبول نمیکنن! سازماندهی کارگاه ها، نشست ها، کنفرانس ها و کمیته های مختلف برای ترویج و ارائه برنامه های رفاهی دانش آموزی. هرچند پیش از این نیز مشاوران مورد تایید علی میرصادقی برای دانش آموزان سایر شهرها خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ارائه میدادند؛ اما هم اکنون ۱۶ نمایندگی معتبر بارسا در سایر استانها فعال است. این رتبه برتر می گوید: من با مشاورینی هم که این مؤسسه در برنامه هایش استفاده می کرد چندین بار صحبت کرده ام و اصلاً آنها را در حد و اندازه های مشاورین رتبه های برتر کنکور ندیدم. از اساتید به نام و شناخته شده کنکور سراسری استفاده می کند که رزومه های درخشانی نیز دارند. آیا ضرایب دقیق هر درس رو در هر کدوم از زیرگروه های رشته خودتون می دونید؟ یه سوالی داشتم من امسال کنکوردارم ولی ثبت نام نکردم میخوام سال بعد کنکور بدم هر سایتی که رفتم ببینم برای کنکور چه کتاب هایی و بخونم پیدا نکردم میخواستم ببینم شما برای رشته کاردانش میدونیین باید چی خوند چون کنکور فنی حرفه ای ها رو باید بدیم و ما نه ریاضی نه فیزیک هیچ کدوم از اینارو نخواندیم باید چی کار کنیم و شغل هایی که داره آیا برای معلمی هم داره معلمی چه چیزی؟

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما