بهترین مشاور کنکور تجربی در تبریز – فاروس طاها – اسنپ کلاس

دلایل مراجعه به روانشناس - چرا به مشاوره روانشناسی نیاز داریم؟ - ویرگول بله همینطور است. اینکه کسی بدون شناخت دقیق از تفکر راهبردی سازمان سنجش بخواهد به دانش آموزان مشاوره تحصیلی داده و یا دروس کنکوری را آموزش بدهد، حقیقتاً از اعتماد به نفس کاذب بالایی برخوردار است. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی استاد حسین پور برای کنکوری های تهران به کار گرفته می شود. اما از انجایی که زمان در سال کنکور حتی از طلا هم ارزشمند تر است و هر ثانیه دانش آموز کنکوری میلیاردها میلیارد می ارزد لازم است که برنامه ای برای او تدوین شود تا در زمان دانش آموز صرفه جویی شود وقت گذاشتن برای رفتن به مراکز مشاوره ، ساعت ها در خیابان های پر رفت وامد و ترافیک وقت گذراندن و در نوبت منتظر ماندن تا کار نفر قبلی تمام شود تمامی اینها زمان بر است برای همین ما بسته ای را برای شما طراحی کرده ایم که تمامی نیاز های مشاوره ای شما را برطرف می کند واز همه مهم تر در زمان و وقت شما صرفه جویی می کند . محمد رضا پوردستمالچی مشاور تحصیلی در این رابطه گفت: به خاطر داشته باشیم که کسب رتبههای برتر در کنکور، فقط با داشتن اطلاعات علمی میسر نیست و زیرکی و استفاده درست از وقت نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد.

مشاور کنکور یاسوج

در مدبران بارسا به هر ۳ رشته تحصیلی ریاضی، تجربی و انسانی بها داده می شود و هر رشته مشاور تحصیلی و متخصصان خودش را دارد که به رشد و پیشرفت تحصیلی و شخصیتی دانش آموزان کمک می کنند. یا دوست دارید در رشته های فرهنگیان یا هر رشته خوب دیگری قبول شوید می توانید روی کمک گروه مشاورین دورخیز حساب باز کنید😉 کافیست با کیک روی دکمه زیر فرم را پر کنید تا در 24 ساعت با شما تماس بگیریم. همچنین در صورتیکه شرایط مندرج در صفحه معرفی طرح های مشاوره کنکور – fall24.ir ما یعنی این لینک را ندارید. مناطق کشور بر اساس امکانات آموزشی به سه منطقه 1 ، 2 و 3 تقسیم بندی می شوند و داوطلبان با توجه به منطقه خود شامل یکی از این سهمیه ها می باشند. جایی خواندم مشاور کنکوری مدعی شده است که مبدع آلفای ذهنی در جهان است یکی نیست به این فرد بگوید عزیزم دنیا تغییر کرده و براحتی می توان با یک جستجوی ساده در گوگل، مبدع آلفای ذهنی را که همان خوزه سیلوا در آمریکا بوده و بیش از هفتاد سال پیش آنرا ابداع کرده است یافت. چون این شائبه در ذهن مخاطب ایجاد می شود که این فردی که دارد دیگران را متهم به سوء استفاده از کنکوری ها می کند خودش با آن حجم عظیم تبلیغات گسترده ، اگر روزی حداقل ۱۰۰۰ بسته آموزشی هم بفروشد و با فرض اینکه قیمت هر بسته یک میلیون تومان باشد که متأسفانه بنده اطلاع دارم که قیمتش خیلی هم بیشتر از اینهاست، حداقل یک میلیارد تومان در روز کاسبی کرده است یعنی ماهی سی میلیارد تومان فروش داشته .

طنز مشاور کنکور

همیشه فکر میکردم در روز بیش از ۷ ساعت مطالعه میکنم؛ ولی با پرکردن دفتر متوجه شدم بیشتر از 5 ساعت درس نمیخوانم. بعد این فرد بخود اجازه می دهد مشاورین و دبیرانی را زیر سؤال ببرد که ممکن است گرانقیمت به نظر برسند اما حداقل آنها به یک دانش آموز ضعیف که پول دی وی دی هایش را هم به سختی جور کرده است، وعده و وعید نمی دهند که تو بیا در مدت چهارماه با روشهای ما درس بخوان و در رشته مثلا پزشکی دانشگاه تهران قبول شو. نکته مهم و خطرناک دیگر اینکه طراحان سنجش به طرق مختلف و یا از طریق دستیارانشان، برنامه های آموزشی یا کتابهای مرتبط با کنکور را رصد می کنند و سالهای بعد از همان تست مطرح شده در کنکور مثلا ۹۵، تستهای جدیدی خلق می کنند که دیگر نمی توان با روشش مدرسین این دی وی دی ها یا مؤلفین کتب کنکور آنها را حل کرد. چند شب پیش بطور اتفاقی یکی از این برنامه های تبلیغاتی سیما را نگاه می کردم. بله همینطور است. عقل سلیم می گوید مشاور تحصیلی یا دبیر کنکوری که روشهای کاربردی و عالی ای برای کسب درصدهای بالای دروس مختلف در کنکور سراسری داشته باشد هیچگاه نمی رود از طریق رسانه های تصویری یا صوتی، علم و دانش خود را به معرض تماشای طراحان سنجشی بگذارد که یا خود و یا دستیارانشان با دقت و تیزبینی خاصی این برنامه ها را از طرق مختلف دنبال می کنند.

مشاور کنکور دستمالچی

5. در سال های گذشته موفق شده باشد که با هدایت تحصیلی دانش آموزان چه در مدرسه و چه در کنکور ، آن ها را به رتبه های برتر رسانده باشد. زیرا اگر نگاهی علمی و موشکافانه به سیر تغییر و تحول در پرسش های چهارگزینه ای کنکور سراسری در سالهای دور و نزدیک بیاندازید. شرکت در کلاس های حضوری کنکور هزینه های بیشتری برای دانش آموزان دارد؛ علاوه بر مبلغ و هزینه ثبت نام، دانش آموز باید برای رفت و آمد و تهیه لوازم آموزشی نیز هزینه جداگانه ای را متحمل شود، در کنار همه اینها زمان و انرژی بیشتری را نیز صرف خواهد کرد تا در کلاس های حضوری شرکت کند. اما در مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) شما می توانید در صورت بروز اینگونه مسائل با یک پیامک یا تماس کوتاه با مشاور خود، ساعت مشاوره تلفنی را به چند ساعت بعد یا حتی شب تغییر دهید. اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تبریز استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ نشانی جدید: تبریز- خیابان امام – چهارراه منصور – 100 متر به طرف آبرسان، دست چپ- جنب پاساژ سامان- طبقه سوم، مرکز مشاوره یاوران رشد. توصیه می شود برای اطلاع از رتبه قبولی سایر رشته های علوم پزشکی و هم چنین دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی ، با کارشناسان ارشد مرکز مشاوره تلفنی “پاسخ با ما” در ارتباط باشید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما