بهترین مشاوره کنکور تجربی – اسنپ کلاس

با فامیلمان که معرف این موسسه بود تماس گرفتم و به من گفتند که با گروه تخخصی مشاوره آقای مهندس ابوالفضل شریفی تماس بگیرم و من هم با آقای مهندس محمد رضا بهمرام کانکت شدم و خیلی خوشحالم که با برنامه ریزی بی نظیر ایشان به هدف خود دندانپزشکی دانشگاه تهران رسیدم . من میلاد پوریا هستم رتبه ۱۴۶ کنکور تجربی و دانشجوی رشته داندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در تمامی دروس ضعیف بودم مخصوصا در درس شیمی و زبان انگلیسی فوق العاده ضعیف بودم و دنبال مشاوری بودم که بتوانم ضعفهایم را پوشش دهم توسط یکی از افراد فامیل با موسسه کنکور آسان است آشنا شدم و با موسسه تماس گرفتم ابتدا شخصی را به من معرفی کردند که اصلا برایم رضایت بخش نبود و اصلا از این موسسه خوشم نیامد چون حس کرده بودم با کسی که صحبت کردم تنها به فروش دی وی دی فکر میکند و اصلا هدفش موفقیت من نیست از طرفی هم نمونه تدریس مهندس مسعودی در ریاضی و فیزیک و امیر دانش زاده در زبان را دیده بودم و خیلی خوشم آمده بود . آیا در اینصورت مردم به کار سازمان سنجش نمی خندند که چرا شما افراد کم استعدادتر و ضعیف تر را روانه دانشگاه های برتر مشاور کنکور چت – https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ – کشور کرده اید؟

او می افزاید گاهی نیز فضاسازی های تبلیغاتی می کردم به اینصورت که مدیر مؤسسه از من می خواست تا به منظور جلب توجه بیشتر یک جوسازی ساختگی راه بیاندازم، به عنوان مثال بنویسم: ای مردم به داد ما برسید دی وی دی های ما را بردند و کپی کردند در حالیکه در واقعیت کسی اینکار را نکرده بود چون انصافاً این دی وی دی ها به درد کسی نمی خورد که بخواهد کپی کند. از جمله شرایط انتخاب رشتههای ارشد بدون کنکور این است که شرایط داوطلبان با شرایطی که برای استعدادهای درخشان تعریف شده است، مطابقت داشته باشد. رشته های بسیار متنوعی در نظام آموزشی دانشگاهی ایران تعریف می شوند که معمولا داوطلبان، فقط تعداد اندکی از آن ها می شناسند که البته به نظر می رسد که نسبت به همان تعداد کم نیز، شناخت جامعی ندارند چرا که اگر بدانند ظرفیت بسیاری از رشته های پر طرفدار تکمیل است و در آینده، بازار کاری محدودی برای آن ها وجود دارد، به هیچ وجه این رشته ها را برای ادامه تحصیل انتخاب نمی کنند.

مشاور کنکور کاردانش

انتخاب دانشگاه، اگر از انتخاب رشته پر اهمیت تر نباشد، مطمئنا کم اهمیت تر نیست. رتبه دوم کنکور تجربی سال 94 با بیان اینکه درس خواندن برای کنکور را از اول دبیرستان شروع کرده است اظهار کرد: هرسال درسهای مرتبط آن سال را کامل و به طور دقیق مطالعه میکردم تا در زمان کنکور فقط به مرور درسها بپردازم؛ ولی یکسال مانده به کنکور، فشرده تر و دقیقتر درس خواندم. از آنجایی که تجربه حرف اول را در انتخاب رشته می زند، پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رشته اصولی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. شاید رشته ای که انتخاب می کنید، شما را کیلومترها از اهدافتان دور کند! متأسفانه اینقدر تبلیغات این دانشجو مشاورها جذاب و فریبدهنده میباشد که دانشآموز یا خانواده حتی از خود این سوال را نمیپرسد که خود شما که در این مسیر که به قبولی دست پیدا کردهاید مشاورتان چه کسی بودهاست؟ اما با رعایت چند نکته ساده که در ادامه به شما خواهیم آموخت، می توانید به بهترین روش حفظ لغات انگلیسی برای کنکور دست پیدا کنید و لغات انگلیسی کنکور را به آسانی فرا بگیرید. در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی این سوالات رو به دست بیارید و از راهکارهای بی نظیر این مقاله برای پیشرفت در درس زیست دوازدهم استفاده کنید.

مشاور کنکور علیرضا افشار

در جدول زیر می توانید لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد یزد را مشاهده نمایید .داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد یزد با بررسی این رشته گرایش ها می توانند نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند . با توجه به تعدد رشته ها، برخی از رشتهها و گرایشهایی که در این شاخهها ارائه شده است، را در ذیل نام برده ایم. با توجه به وضعیت این ۳ماه، عملکردتونو بررسی کنید. جالب است بدانید که بررسی آزمون های سال های گذشته نشان می دهد که در واقع به نظر می رسد سلیقه طراحان سوالات کنکور سراسری در 10 سال گذشته تغییر چندانی نداشته است. قاعدتاً دانش آموزان سابق گروه بنده که اکنون دانشجو هستند، به دلیل آنکه کاملاً با روشهای ما که مبتنی بر تفکر طراحان سوالات کنکور سراسری است، آشنا هستند، بهتر از هر دبیر کنکور دیگری می توانند مشکلات درسی دانش آموزان را مرتفع سازند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما