بهترین مشاوران کنکور ایران – اسنپ کلاس

باید دقت نمود یکی از راه های موفقیت در آزمون سراسری تسلط بر روی حذفیات است با اینکه نباید این حذفیات سوال داده شود ممکن است است به طور غیر مستقیم همانند سالهای گذشته از آن سوال طرح شود پس با بعد از تسلط به مباحث پر اهمیت تر و اصلی میتوانید این مباحث حذفی را نیز مرور کنید. و اینکه ایا میتونم در کنکور 1401 شرکت کنم؟ داوطلبین این گروه اکثریت خواستار قبولی در رشته پزشکی هستند اما این گروه علاوه بر سختی زیادی که دارد حجم دروسش نیز بسیار زیاد است. کسانی که دو مدرک دیپلم دارند باید با دیپلمی در کنکور 98 شرکت کنند که با گروه آزمایشی آنها هماهنگی دارد. در کنکور سراسری 98 همانند سال های گذشته آزمون سراسری 98 در پنج گروه آزمایشی انسانی, تجربی, ریاضی, هنر و زبان برگزار می شود. گروه ریاضی یکی از پنج گروه آزمون سراسری به همراه تجربی، انسانی، هنر و زبان است که همه ساله داوطلبین زیادی دارد.

مشاور کنکور قائمشهر

نکته ی خیلی مهمی که وجود دارد این است که طراح سوال مجاز به طرح سوال از این مباحث نیست اما دیده شده که برخی موارد بصورت غیر مستقیم نیز از مباحث تحلیلی (نه حفظی) حذفیات هم سوالات ترکیبی مطرح شود . اما رشته های هنر و زبان رشته فرعی در نظر گرفته می شوند و داوطلب می تواند در کنار رشته اصلی خود در یکی از این رشته های فرعی و یا در هردو آنها نیز شرکت نماید. یا برخی از داوطلبان که قصد شرکت در گروه های اصلی را ندارند می توانند در یکی یا هردوی رشته های فرعی در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند. اما می بایست در هنگام ثبت نام کنکور سراسری 98 برای هرکدام از رشته های مورد آزمون کارت اعتباری خریداری نمایند. دانشجویان دوره روزانه قبل از سال 97 که قصد شرکت در آزمون سراسری 98 را دارند باید حداکثر تا 20 اسفند 97 با تکمیل فرم شماره 3 که مربوط به انصراف قطعی از دانشگاه می باشد انصراف قطعی خود را از دانشگاه مبدا اعلام کنند و مورد تایید دانشگاه محل تحصیل باشد. داوطلبان مرد نیز باید وضعیت نظام وظیفه در کنکور 98 خود را به صورت کد عددی در فرم ثبت نام اعلام کنند افرادی که شرایط استفاده از سهمیه بهیاران را دارند لازم است از سازمان مربوط گواهی لازم را دریافت و نزد خود نگهداری کنند این سهمیه فقط برای داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی برای ورود به رشته پرستاری است.

مشاوره غذایی کنکور

کارت اعتباری که از کافی نت خریداری نموده اید زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98 نزد خود نگه دارید. گام سوم این است در صفحه دوم ثبت نام جدید در این صفحه ابتدا در ردیف اول وضعیت دیپلم خود را وارد مشخص می کنید، قبل از این مورد باید تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 98 را بدانید سپس در ردیف دوم وضعیت پیش دانشگاهی خود را مشخص می کنید در ردیف سوم سریال کارت اعتباری ( 12 رقمی ) را که قبلا تهیه کرده اید وارد می کنید. امسال تمام داوطلبین دارای نظام جدید و قدیم بایستی به صورت نظام جدید کنکور خود را بر گزار کنند. او در مرکز مشاورهای که به آن لقب جامعنگر داده است، خدمات بسیار جامع و کاملی به مراجعانش ارائه میدهد که از دوران مدرسه تا فارغالتحصیلی و حتی پس از آن و ورود به بازار کار را شامل میشود، اما شاید بسیاری ندانند که این مشاور ثابتقدم، دندانپزشک و مشاور تحصیلی سازمان نظام پزشکی کشور است که با الهام گرفتن از رشته دندانپزشکی جامعنگر، سعی دارد فراتر از تست زدن و کنکوری درس خواندن صرف به موفقیت تحصیلی بیندیشد و از خیلی قبلتر یعنی دورانی که دانشآموز به بلوغ فکری می رسد، به او در یافتن علایق و استعدادهای حقیقیاش کمک کند.

که در قسمت شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 به آن خواهیم پرداخت. مشاور خوب کسی نیست که روش های درس خواندن خودش را به شما یاد دهد بلکه کسی می باشد که به شما کمک کند شیوه درس خواندن خود را پیدا کنید و با آن شیوه بتوانید ساعت مطالعه خود را با بازدهی بالا بتواند بیشتر کنید. مشاور کنکور باید روش های برتر مطالعه هر درس و روش های تست زنی و مدیریت آزمون را به دانش آموز یاد دهد. سلام من دانش آموز نهمم یه سوال درباره انتخاب رشته دانشگاهی داشتم لطفا راهنمایی کنید من بین رشته های میکروبیولوژی و ژنتیک و علوم آزمایش گاهی نمیدونم کدوم بهتره خودم بیشتر به میکروبیولوژی علاقه دارم ولی همه میگن ک بازار کار نداره و اصلا خوب نیست و ژنتیک و علوم آزمابشگاهی هم همینجوریه میشه راهنمابیم کنید ؟ من عاشق دانش آموزامم، چون باعث میشن احساس کنم، هنوزم توی همون دوران مدرسه و دانشگام! و همین موضوع باعث عدم تسلط آنها در این قسمت بسیار مهم از ادبیات میشود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور کنکور رتبه های برتر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت

تماس با ما