برنامه ریزی کنکور انسانی 1401 ✅ مشاوره کنکور انسانی 1401 |دورخیز

موج آزمون سطح سوالای پیش یک و سال سومش معقول و خوبه اما تو سال دوم و پیش دو یکم زده به جاده خاکی ! به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد حاتمی امروز (چهارشنبه) در اختتامیه کنفرانس آنلاین ملی امور اجتماعی در برنامه هفتم توسعه، اظهار کرد: در دوران پسا کرونا با بحران سلامت روان مواجه خواهیم بود، چرا که افراد سوگ فرو رفته خود را بروز میدهند و بروز آثار روانشناختی نظیر افسردگی، وسواس، اضطراب و حتی آسیبهای اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد را در آن دوران پیش بینی میکنیم. کارشناس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه آثار اضطراب برای داوطلبان کنکور بیشتر در زمینه اختلال در یادگیری به هنگام مطالعه و یادآوری اطلاعات در جلسات آزمون بروز میکند، گفت: برخورد داوطلبان کنکور با مسئله آزمون سراسری باید خوشبینانه باشد. گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در تهران روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب میشود و با خود میگوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد. فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و به تهران آورده شده.

مشاور کنکور نوتروفیل

داستان کسی که در سه ماه رتبه ۱ کنکور شد! ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در تهران، برای داوطلبان شهر تهران و هم چنین سایر شهر های اطراف تهران، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند. استاد حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در تهران، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست. برای رشته های خاص ما موسسات بالا را انتخاب می کنیم اما اگر باز هم تردید دارید موسسه گزینه دو را نیز به صورت کلی برای همه رشته ها و برای کنکور کارشناسی به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می کنیم. مقایسه: در درس زبان انگلیسی موسسه کلاسینو با توجه به استفاده از چند دبیر حق انتخاب بیشتری را برای دانش آموزان قائل شده است، از طرفی وجود استاد رضا کیاسالار ارزش کلاس های آنلاین این موسسه را افزایش می دهد و اغلب دانش آموزان را به سمت شرکت در آن می کشاند.

به عبارت دیگر ما از مشاور تحصیلى خود، همراه بودن را می خواهیم که با تکنولوژى های امروزى و گسترش ارتباطات همه این موارد توسط مشاوره تلفنى کنکور قابل انجام است. تاریخ، زمان و محل برگزاری به همراه هزینه دوره در صفحه اختصاصی مربوط به هر کدام از موارد قابل مشاهده است. در این مدل برنامهریزی به خاطر موارد بالا ( 1 و 2) هیچگاه نمیتوانید با جرات بگویید %X از کنکور را تا به اینجا تمام کرده ام و حتما آنها را بلدم. مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور تهران وارد برنامهریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامهریزی دیوید است و روشی تضمینی است. هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در تهران هم در مورد روشهای برنامهریزی او متعهدند که صحبتی نکنند. غیر از این کلاس نکته و تست آنلاین کیهانبرای درس علم النفس رو ثبت نام کردم و برای درس آمار هم معلم خصوصی گرفتم.

با این روش مشاوره کنکور استاد حسین پور در تهران، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند. مهارت های نرم و تخصص فنی آنها به آنها این امکان را می دهد که نقش های خود را سریع و آسان بر عهده بگیرند. در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور استاد حسین پور بر روی لینک مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید. در ضمن از اینکه خیلی حرف زدم هم معذرت میخوام امیدوارم مفید بوده باشه! چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در تهران، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند. بهترین مشاوران تحصیلی و بهترین مشاوران کنکور نقش مهمی در مدارس دارند و به دانشآموزان در هر سنی کمک میکنند تا طیفی از چالشها و تجربیات را طی کنند. آنچه این مشاور کنکور تهرانی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما