برنامه ریزی عید تا روز کنکور

مشاوران برتر انتشارات گیلنا کدامند؟ - رتبه گردون، کنکور ... من سال 91 کنکور دادم و رشته مهندسی مکانیک شریف قبول شدم بنده خدا سینا تهرانی مشاورم همون موقع بهم گفت که فکر نکن شریف خبریه از الان باید خودتو برای پذیرش در بهترین دانشگاههای آمریکا مهیا کنی ! سلام استاد با توجه به شرایط موجود به نظر شما امکانش هست واسه کنکور ۱۴۰۰تاثیر معدل مثبت باشه یا اینکه از الان به فکر ترمیم معدل باشم ؟ یکی از فعالیت های هر ساله ما تجلیل از افتخاراتمون هست. اما یکی از نکته های مهمی که باعث میشود دانشآموزان به سراغ این موسسه بیایند مشاوران حرف آخر هستند. دانش آموزان و داوطلبان کنکور با پکیج های آموزشی حرف آخر آشنا هستند. اما یکی از موارد مهمی که باعث می شود دانشجویان به این موسسه روی آورند، مشاوران حرف آخر است. تمام تلاش مشاوران حرف آخر این است که دانش آموزان رتبه برتر کنکور سراسری را به دست آورند. برخلاف عده ای زیاد از افراد که تست را تنها ابزاری برای سنجش افراد می دانند اما تست در کنار سنجش می تواند ابزاری بسیار مفید برای آموزش داوطلبان باشد و طبیعی است دروسی مثل ریاضی و فیزیک تنها با خواندن متن جزوه و یادگیری فرمول ها و نکات و ریزه کاری های آن نمی توان به موفقیت رسید، بلکه باید قلم در دست بگیرید و به زدن تست هایی در حجم زیاد بپردازید تا با تمامی تیپ تست هایی که امکان طرح شدن آن ها از سوی طراحان کنکور سراسری می رود را بررسی مشاور کنکور قم نی نی سایت (https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) کرده باشید.

مشاور کنکور صنعتی

فرمت عکس باید JPGباشد. همچنین بهترین مشاوران تحصیلی ایران و بهترین مشاوران کنکور ایران در مرحله ی دوم باید تمامی عادات یک دانشپژوه را ضبط و ثبت نمایند .قطعاً لایف استایل یک دانش آموز و همینطور عادت های روزانه وی و سبک زندگی شخصی یک دانش آموز نیر اثر بسیار زیادی می تواند در موفقیت یا عدم موفقیت وی داشته باشد .یک مشاور کنکور حرفهای ،هیچگاه تلاش نمی کند تا یک دانش آموز را به صورت کامل تغییر دهد ،زیرا تغییر عادات انسان ها در زمان کوتاه یک الی دو ساله نمیتواند وی را به سمت موفقیت هدایت کند .بنابراین یک مشاور حرفه ای کنکور و برترین مشاوران کنکور ایران کسانی هستند که با توجه به عادت های مراجعین خود ،با انعطاف نشان دادن از خود بتوانند بهترین برنامههای آموزشی را بر اساس همان عادات تنظیم نمایندو به عنوان مثال ممکن است یک دانش آموز عادت داشته باشد ،شب ها تا دیرهنگام درس بخواند و صبح ها را بخوابد .اگر چه از لحاظ یک مشاور کنکور ممکن است ،این شیوه مطالعاتی صحیح نباشد ،اما گاهی تغییر برخی از عادات در بازه های زمانی کوتاه مدت ،باعث بر هم خوردن آرامش و نظم روانی و نظم ذهن دانش آموزان می شود.

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ مشاوران به صورت جداگانه نقاط قوت و ضعف هر دانش آموز و داوطلب را به صورت جداگانه شناسایی می کنند. علاوه بر آن داشتن یک مشاور متخصص و مجرب و دلسوز که شما را همراهی کند و نقاط ضعف شما را به نقاط قوت و قدرت شما تبدیل کند، تضمین موفقیت شما است. مشاوران حرف آخر در هر تایم و مکانی به سوالات دانشآموزان و داوطلبان کنکور جواب میدهند تا آنها را در ادامه مسیر کمک کنند. دانش آموزان و داوطلبان کنکور به واسطه مطالعه پکیج های آموزشی حرف آخر تا حدودی با اساتید این موسسه آشنا هستند زیرا بسته های کنکوری آن ها را می بینند. درس خواندن با دوستان صمیمی این ویژگی را دارد و شما را کمک میکند. سوالاتی مانند انتخاب بهترین منابع کنکور، راه های افزایش تمرکز، افزایش سرعت مطالعاتی، روش مطالعه رتبه های برتر کنکور، روش مطالعه هر درس برای امتحانات و کنکور سراسری، بررسی دفترچه های کنکور، ضرایب دروس و… در قدم دوم شما شیوه مطالعه هر درس را برای کنکور می آموزید. در دیماه سال دوازدهم مادربزرگم را از دست دادم و این مسئله باعث شد ساعت مطالعهام به روزی یک ساعت برسد و افت درسی پیدا کنم.

مشاور کنکور گاماس

یکی از مهمترین نکته های در مورد این مشاوران، به دست آوردن رتبههای مناسب در کنکور زمان خودشان است. هر دانش اموزی که به جمع حرف اخری ها پیوسته علاوه بر آشنایی، با محصولات و ویژگی های آن، اطلاعات زیادی هم در زمینه کنکور و چالش های آن به دست آورده است. اساتید حرف آخر مهم ترین دلیل انتخاب پکیج های آموزشی و در نهایت انتخاب این موسسه توسط دانش آموزان کنکوری می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده لازم به ذکر است که این موسسه در پشت صحنه ، مشاوران صاحب نامی را به کار می گیرند که در سال های اخیر رتبه های بالایی در کنکور کسب کرده اند. با این کار با فرارسیدن پایان هر مقطع زمانی میتوانید وضعیت خودتان را نسبت به پیشبینیها ارزیابی کنید. شما به یک کارشناس فهیم و دلسوز برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید که توصیه های طلایی و کار سازش چراغ راهتان باشد. به فرض مثال اگر نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی را دارید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما