برترین های مشاوره تحصیلی و کنکور کشور معرفی شدند

تیپ بندی قرابت معنایی در کنکور سراسری - کنکور مرحله انتخاب رشته مرحله ای است که ارزش و اهمیت آن در شرایطی با کنکور برابری می کند و یا حتی گاهی نیز بیشتر از آن است. خانم شهریاری می افزاید:« هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مصاحبه تهرانی با روزنامه ابتکار که گفته است :« هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست » نشان می دهد که او صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیست. بخش زیادی از این عوامل به خود فرد مربوط است و بخش دیگر آن به شرایط خانوادگی، محیطی، مدرسه و … تو بند 47 مربوط وظیفه عمومی نمی دونم چه عددی رو وارد کنم. یکی اینکه من امسال دیپلمم رو گرفتم ولی واسه کنکور شرکت نکردم و دانشگاه نرفتم میخواستم بدونم با اینکه دی ماه معافیت تحصیلیم تموم میشه و سربازیم غیبت میخوره میتونم سال بعد کنکور شرکت کنم یا نه؟ نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 : هر سال ده هزار نفر در گروه آزمایشی تجربی معدل کتبی بالای 19 و نزدیک به 20 دارند و توقع تاثیر معدل در کنکور 1401 را دارند و عدهای با معدل کم که نگران تاثیر قطعی معدل در کنکور ۱۴۰۱ هستند؛ اما اگر تاثیر معدل به صورت مثبت باشد هم گروه معدل بالا راضی خواهند بود و هم گروه معدل پایین از تاثیر منفی متضرر نشدهاند و هر دو دسته را راضی نگه خواهد داشت.

مشاور کنکور قم

به نظر میرسد اگر هم موضوع تعویق کنکور ۱۴۰۱ مطرح باشد، این تعویق بیشتر از یک یا یک ماه و نیم نباشد؛ پس از اعلام تعویق یک ماههی کنکور ۹۹، بحث تعویق مجدد و برگزاری آن در اوایل مهرماه در مجلس مطرح شد. ممکن است شرایط بهقدری بحرانیتر از زمان کنونی شود که مسئولان از برگزاری کنکور ۱۴۰۱ منصرف شوند؛ بنابراین داوطلبان باید همهی جوانب ممکن و احتمالی را در نظر بگیرند و خود را برای هر چیزی آماده کنند. در انتهای این مطلب باید توضیح کوتاهی در ارتباط با آموزش های نکته و تست در این مرکز بدهم ، در این آموزش ها نکاتی در ارتباط با دروس مختلف در خدمت را به شما عزیزان ارائه دهیم. همانطور که گفته شد دروس عمومی کنکور عمومی با دروس عمومی سایر رشته ها یکسان هست اما دروس تخصصی در کنکور هنر بسیار مهم و کلیدی هستند که باید برنامه ریزی جداگانه و حرفه ای برای درس های اختصاصی رشته هنر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور – https://www.fall24.ir/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%db%b4%db%b2-%db%8c%d8%b2%d8%af-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%9f/ – هنر 1401 میتوانید در کانال مشاور گروپ عضو شوید. چون که هر کدام از شما احتمالاً در یک یا چند درس از بقیه بهتر هستید و این مزیت بزرگی است که به شما کمک میکند تا اشکالات یکدیگر را رفع رفع کرده، نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنید و به دید بهتری نسبت به خود و دوستانتان برسید.شما به دوستی که در یک درس قوی است میتوانید به دید یک معلم خصوصی نگاه کنید.

ایا مشاور کنکور لازم است

آیا باز هم قرار است کنکور به تعویق بیفتد و یک ماه دیرتر از زمان معمول برگزار شود؟ همچنین متقاضیان معلول و افرادی که دو سال آخر تحصیل خود را در کشورهای خارجی گذرانده اند نیز جز افراد منطقه 3 قرار می گیرند. و اینکه سهمیه منطقه بهتر هست ؟ تنها رشته پزشکی است که جایگزین مناسب برای تفکیک دانش آموزان برتر به جز کنکور ندارد چرا که هزاران نفر معدل 20 و نزدیک 20 دارند که نمیشود صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این داوطلبان را برای ورود به رشته پزشکی تفکیک کرد که البته به دلیل اینکه رشته پزشکی جز تخصص، نیاز به تعهد نیز دارد باید راه کار بهتری اندیشیده شود! او معتقد است:« اگر تعریف و تمجیدهای کلیشه ای و جانبدارانه مجری قدیمی صداوسیما که اینروزها جایگاهش در حد شیپورچی تبلیغاتی و حقوق بگیر یکی از مؤسسات تولیدکننده بسته های آموزشی کنکور تنزل یافته است از سیّد امیر دیبازر نبود، اکنون این مشاور کنکور از محبوبیت بیشتری در میان دانش آموزان برخوردار بود و حداقل می توانست جایگاه بهتری در میان بهترین مشاورین تحصیلی کشور کسب کند، زیرا مردم بارها نشان داده اند که هرآنچه را که صداوسیما تبلیغ کند، آنها قبول ندارند و بالعکس. خب همه ی این حرف هایی که تا الان زدم یک طرف و حرفی که الان میخواهم بزنم یک طرف.

مشاور کنکور علوی

سلام خسته نباشید من میخوام در حین کارشناسی برای ارشد هم بخونم در ضمن کلاس زبان هم میروم اما یک برنامه ی مطالعاتی خوب میخواهم ممنون میشم راهنماییم کمک کنید. سلام من ترم اخر کارشناسی هستم و در حال حاظر دارم درس میخونم (دانشگاه ازاد) و خرداد ماه درسم تموم میشه و مدرک لیسانس میگیرم ، الان فارغ التحصیل کارشناسی بزنم؟ پیشنهاد دورخیز برای دانش آموزان قوی، کتاب تست IQ گاج است که بهترین منبع زیست کنکور هستند و جزو منابع رتبه برترهای کنکور تجربی در درس زیست شناسی هستند. منابع جمع بندی درس به درس (خط ویژه یا مهر و ماه) بروز بگیرید . به هیچ وجه تصور نکنید که با روش های تشریحی می توانید درس ها را مطالعه کنید و نتیجه مطلوب بگیرید. فردی که بتواند شما را با بهترین و اصولی ترین روش های درس خواندن آشنا کند و راهکارهای لازم برای قبولی از جمله شرکت در بهترین کلاس های آمادگی کنکور، مطالعه معتبرترین منابع و کتب کمک درسی و غیره را به شما ارائه کند. مشاوران سایت کنکور، در سالهای اخیر در کنکور شرکت کرده و رتبه برتر کنکور شده اند. آینده و سردرگمی هایی که برخی از داوطلبان در رابطه با انتخاب های خود دارند، موجب تعیین سرنوشت آنان می گردد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما