ببخشید میتونم بپرسم به هدفشون پزشکی رسیدن ?

روش مرور دروس باید به چه شکلی انجام بشه تا اثرگذاری بیشتری داشته باشه؟ این آزمون ها هماهنگ با بودجه بندی آزمون آزمایشی قلم چی می باشد و طی دو روز قبل آن برگزار می گردد، تا شما هم برای آزمون خود آماده شوید و هم این که بتوانید با سوالات سطح بالا در زیست و شیمی برخورد داشته باشید. پس توجه داشته باشید که برای یک جمعبندی خوب باید نکات، جزوات و خلاصههای خوبی را آماده کرده باشید. ما بر آنیم که مشاوره را به افراد کاردان سپرده تا شما فقط بر روی درس و مطالعه ی کتاب های درسی تمرکز داشته باشید. سلام وقت بخیر،اگر بخواهیم کتاب تک درس بگیریم برای زبان دوازدهم چه کتابی خوبه؟ این آزمون های با برنامه ی کانون فرهنگی اموزش همگام می باشند و شما برای خواندن آن نیاز به خواند سر فصل جدیدی ندارید. درس خواندن نیز همین است. یعنی اگه در طول یک هفته حدود 35 ساعت درس می خونید، باید این زمان رو بر اساس ضریب و اهمیت دروس بین درس های مختلف تقسیم کنید. خیلی ممنون استاد بابت راهنمایی هاتون🌹😍یه سوال دیگه شرمنده ،واسه ریاضی هم دور دنیا در نیم ساعت خوبه؟

مشاور کنکور خوبه

بگویم خب بله مشاور کنکور یعنی کسی که در حین کنکور به شما بگوید هر روز چند ساعت درس بخوانید، چند صفحه بخوانید و اصلا چه درسی را باید بخوانید. مفاهیم هر درس به روش پرسش و پاسخ. و اینکه درس ادبیات که پست کردین مخصوص ریاضی و تجربی هست ما انسانی ها هم همون مطالعات زنجیره ای بخونیم و زبان همراه با گرامر واژگان هم بخونیم ؟ به این معنی که مشاوران رشته ی تجربی با مشاوران رشته ی ریاضی متفاوتند و به همین دلیل کار هر کدام از مشاوران اختصاصی است و توجه بیشتری بر روش دانش آموزان خود و همچنین رشته خواهند داشت، علاوه بر این موضوع این مشاوران از برترین های دانشگاه های کشور می باشند. پس باید بودجه بندی زیست کنکور تجربی 1401 ، بودجه بندی فیزیک کنکور تجربی 1401 ، بودجه بندی شیمی تجربی کنکور 1401 ، بودجه بندی ریاضی کنکور تجربی 1401 و بودجه بندی زمین شناسی کنکور تجربی 1401 رو با هم بررسی کنیم .

در این بخش از پاد کنکور اهداف مشاوره تحصیلی و اهمیت مشاوره کنکور را بررسی می کنیم. ما با بررسی کتب مختلف و همچنین جزوه های اساتید مختلف بهترین ها را پیشنهاد می کنیم تا در راه رسیدن به کنکور شما آسان تر شود. با معرفی منابع می توان سرعت رسیدن به هدف را بسیار بیشتر کرد. یکی از بخش های مشاوره در کنکور سراسری معرفی برترین منابع می باشد. اصل مهم برای برنامه ریزی کنکور هنر ، مشخص کردن هدف می باشد. مشاوران گروه لیموترش برای هر رشته مختص همان رشته و از بهترین های همان رشته اند. یکی از بخش هایی که در گروه آموزشی لیموترش بر آن تاکید شده و خواهد شد این است که واقعیت و مشاوره از طرف افرادی انجام می شود که به موفقیت در رشته ی خود رسیده اند؛ برای این مورد در رشته ی تجربی ما از کادر پزشکی مجرب بهره می گیریم که در حال فراگیری پزشکی هستند یا پزشک شده اند. در ضمن در مقاله طرز مطالعه زیست رتبه های برتر کنکور تجربی، با روند مطالعه زیست 10 مورد از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا خواهید شد. می دانند که داوطلبان کنکور و دانش آموزان چه زمان هایی با انگیزه اند و چه زمان هایی بی انگیزه می شوند.

مشاور کنکور گنبد

مشاوران تحصیلی، برنامه ریزی های ماهانه، هفتگی و روزانه را برای داوطلبان به ارمغان می آورند. او همچنین با آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری ، روش های برنامه ریزی درسی، ارائه راهکارهایی برای غلبه بر افت تحصیلی، استرس و اضطراب امتحانات و حتی کمک به انجام یک انتخاب رشته صحیح و منطقی؛ زمینه لازم برای موفقیت تحصیلی و شغلی دانش آموزان و حتی دانشجویان را فراهم می سازد. فکر می کنند برای موفقیت در کنکور نیازی نیست حتما مشاوره تحصیلی داشته باشند. در نهایت این داوطلب است که اصلیترین نقش را در موفقیت یا شکست دارد. یادگیری از طریق فیلم و تصویر چندین برابر از یادگیری از طریق کتاب و جزوه و توضیح دادن حضوری بیشتر تاثیر دارد. اولین فایده مشاوره تحصیلی این است که مشاور، تجربه کافی در این زمینه را دارد. رفع اشکال خصوصی وبه منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و همچنین افزایش نمرات دانش آموزان عزیز برای اولین بار طرح جامع ۲۰ شو برای دانش آموزان مقاطع پایه در این آموزشگاه به اجرا در آمده است. تشویق باعث افزایش نیرو و استعداد دانشآموزان، بهبود سرعت در کارهای بدنی و استقامت آنها در کار میشود و در شکلگیری عادات مطلوب در کودکان و نوجوانان مؤثر است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور یخچالیان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما