اهمیت مشاوره تحصیلی در بهبود عملکرد دانش آموزان

مثالی از ارزیابی و آنالیز دانش آموزان با آزمون: کسب میانگین درصد های بالای ۷۰ درصد در آزمون های مشاوره ای دکتر معین الدین برای دانش آموزان نشان دهنده روند و روش مطالعه درست است. میزان یادگیری این مباحث توسط مشاور آنالیز می شود و در دفتر برنامه ریزی دانش آموز ثبت می گردد. آزمون های مشاوره ای و همچنین برنامه هفتگی، پس از پایان تماس برای دانش آموز ارسال می شود. خوشبختانه آنچه برای مشاوره در نظر گرفته شده است با توجه به نیاز داوطلبان که در هر ساعت از شبانه روز مایل به دریافت خدمات مشاوره می باشند، در تمامی ساعات شبانه روز نیازمند خواهند بود. اینجاست که مشاور کنکور تجربی به صورت خصوصی میوفته دنبالت و حتما کمکت میکنه که به برنامه پایبند باشی چون هر روز ازت گزارش کار میخواد و رصدت میکنه و نمیتونی از زیر برنامه ریزیت دربری! یعنی برنامه را می نویسیم و بعد از مدتی می گوییم: درسته که من نوشتم از ساعت ۴ تا ۵/۵ فیزیک کار می کنم اما الان حسش نیست و بجاش زیست میخونم! تذکر: شرکت کردن در آزمون های هفتگی تیم مشاوره دکتر معین الدین برای دانش آموزان ثبت نامی در همه طرح ها واجب است اما کافی نیست!

مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

برخی دانش آموزان نیاز به کتاب تستی دارند که علاوه بر تست های استاندارد، درسنامه های مناسبی هم داشته باشد تا دانش آموز بتواند علاوه بر رفع نیازهای تستی خود از همان کتاب آموزش هم ببیند. برنامه ریزی کنکور تجربی می بایست همه فعالیت های دانش آموز در سال کنکور را فرا بگیرد و دانش آموز بتواند با اعتماد کردن به مشاور خود قبولی در رشته های تاپ تجربی را تضمینی بداند. منبع آموزشی و منبع تستی دانش آموز می بایست در یک سطح باشد به طوری که دانش آموز با مطالعه از روی منبع آموزش خود بتواند به بخش زیادی از سوالات منبع تستی خود جواب دهد. برنامه هر دانش آموز مختص او می باشد و به صورت کاملا شخصی برای او نوشته میشود. سریزدی ادامه داد: حمایت خانواده و معلمان برای رسیدن به موفقیت مهم است و معتقدم که فضای مجازی جای مدرسه را نمیگیرد اما با همت بالایی که در معلمان وجود دارد بسیار کمک کننده بود. یکی از گام های مهم برای موفقیت در کنکور آزمون دادن است. متاسفانه دیده شده چهره علمی و قابل قبول مشاوره ای که در جمع یک کلاس و یا برای همه شاگردان هم رشته ای خود صرفا یک برنامه مثل هم را ارائه می کند.

” شرکت داده شود که در آن نکاتی در زمینه “راهکارهای کاملاً عملی برای موفقیت در رشته مورد علاقه و نگرش درست در هنگام شروع فعالیت مطالعاتی به سبک نخبگان”، ارائه می شود. و تعادل مطالعاتی را رعایت نمی کنیم. منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کرده اند بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده است، اما چرا گروهی رتبه تک رقمی کسب کرده و از نفرات برتر کنکور سراسری هستند در حالیکه گروهی دیگر رتبه شش رقمی کسب می کنند؟ برخی دیگر از بهترین دبیران کنکور استفاده میکنند و نیاز به درسنامه ندارند بلکه نیازمند کتاب تستی هستند که تست های قوی داشته باشد. تمامی مشاوران و منتورهای مجموعه ما از فارغ التحصیلان یا دانشجویان رشته های پزشکی و دندانپزشکی هستند و خود مسیر رویایی شما را پیموده اند یا در حال پیمایش اند. مشاوره، برنامه ریزی و آزمون ۳گام موفقیت در کنکور می باشد، تیم مشاوره کنکور تجربی دکتر معین الدین تمامی این ۳گام را به صورت علمی و دقیق برای شما پیاده سازی می کند. ما تمرکزمون رو گذاشتیم روی رتبه سازی تو کنکور1401. جزوههای رتبههای تکرقمی فرجامی از سالای گذشته که مطابق شیوه اختصاصی خودمون (نقشه راه) نوشته شده رو هم روی پنل اختصاصیت آپلود میکنیم.

عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات.

جهت دریافت انتخاب رشته رایگان کنکور بر روی لینک قرمز کلیک نمایید. برخی از افراد بر این تصور هستند که افراد مشغول به تحصیل در رشتههای مفهومی باید از خدمات مشاوره رایگان کنکور بهرمند شوند. در این دوره، سطح دغدغه ی ما، بالاتر از قبولی تو رشته های پرطرفدار بوده! عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات. بدون شک کسانی می توانند در مسیر قبولی در رشته های تاپ کمکمان کند که خودشان این مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشتند و اگر توصیه ای می کنند خودشان به آن عمل کرده و نتیجه گرفتند و بهترین مشاور کنکور پزشکی هستند. من خودم سعی می کنم حدود رتبه های رشته های مختلف دانشگاه آزاد را در تهران برایتان منتشر کنم تا کار شما آسان تر شود. هزینه مشاوره خصوصی با تیم مشاوره دکتر معین الدین، بسته به طرح انتخابی شما متفاوت است. ی که متناسب با وضعیتت باشه هم کنارت هستیم!

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت

تماس با ما