اصول برنامه ریزی کنکور 1401 + نکات طلایی

مراکز استان ها مانند تهران، مشهد، اصفهان جز منطقه 1 محسوب می شوند. شهر ها و شهرستان ها جز منطقه 2 و روستاها و مناطق محروم در منطقه 3 دسته بندی می شوند. مناطق کشور بر اساس امکانات آموزشی به سه منطقه 1، 2 و 3 تقسیم بندی می شوند. سپس از میان کتابها و منابع بر روی سرفصلهایی تمرکز کنید که احتمال سوال آمدن از آنها در کنکور بیشتر است. با دریافت بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور در رشته های مختلف می توانید قبولی تضمینی در این آزمون را از آن خود کنید. مشاور هست تا شما مسیر را با انگیزه تر طی کنید… در ابتدای مسیر برای خود هدف ترسیم کنید. مشاور شما خود یک دانشجوی پزشکی موفق است و رمز و راز موفق شدن را به شما آموزش میدهد. همچنین در این جلسات مشاوره تلفنی کنکور ، مشاور شما تکنیک های حرفه ای شدن در کنکور را یک به یک به شما آموزش میدهد.

مشاور کنکور رفیعی گرگان

این آزمون های آزمایشی به پایین آمدن سطح استرس دانش آموزان نیز کمک شایانی میکنند. دانش آموزان با شرکت در آزمون های آزمایشی و شبه کنکور نیز میتوانند توانایی های خود را محک بزنند. برای مثال رشته پزشکی در زیر گروه یک گروه آزمایشی علوم تجربی قرار دارد و در صورتی که این رشته را انتخاب کنید رتبه در زیر گروه 1 شما معیار برای پذیرش قرار می گیرد. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی دسترسی داشته باشید. برای برنامه ریزی مشاورین هدف رس با شما صحبت میکنند. مشاور برای این است که شما در مسیر تلاش خود به بن بست نرسید. بعد با طراحی برنامه درسی منحصر به فرد شما تمام نکات ریز و درشت درس خواندن کنکوری را به شما آموزش میدهد تا در آزمون کنکور سراسری از سایر رقبای خود جلو بزنید. در این کانال روش مطالعه تمامی دروس به صورت فایل های صوتی قرار داده شده است که شما میتوانید این فایل ها را دانلود کنید و با انجام توصیه های کاربردی دکتر شکری روند مطالعه خود را اصلاح کنید. همچنین از کلیه منابع مطالعه و نحوه برنامه ریزی و یا کارنامه های سال های گذشته آگاهی لازم را در رابطه با درصدهای هر درس و غیره به دست آورید.

مشاور کنکور گاماس

ذهن و جسم شما نیاز به استراحت دارد تا بتواند ادامه راه را با انرژی زیاد ادامه دهد. و تیم مشاوره هدف رس هست تا شما حس خوب همراهی یک دانشجوی پزشکی را در تمام مسیر کنکورتان حس کنید. متوجه خواهید شد که طراحان در یک دهه اخیر سوالات مفهومی طرح میکنند. در چندین دهه اخیر شاهد طراحی سوالات کنکور بر مبنای یک قاعده کلی هستیم. چرا مدارسی مانند اژه ای و فرزانگان اصفهان تراکم بالایی در موفقیت کنکور داردند اما مدرسه فلان در هر دهه یک تک ستاره می دهد؟ برای ارتباط دادن نمرات نهایی دروس به نمرات کنکور سراسری از واحدی به نام تراز استفاده می شود. بلافاصله بعدش دایی و زن دایی عزیزش هم همینکار رو کردن وبهش کادو دادن! به نظر من موسسه هدف رس کار تیمی قوی داره و خود آقای بهشتی چون شخص موفقی بودن انگیزه ما رو بیشتر میکنه و اینکه جملتاشون بمب انرژیِ. در کنکور ۱۴۰۰ سهمیه ای برای داوطلبان مناطق درگیر در بلایای طبیعی نیز در نظر گرفته شدهاست. متقاضیان کنکور برای داشتن برنامه ریزی هدفمند و اطلاع از وضعیت سوالات این آزمون مطلع می گردند. متعهد بودن به برنامه یک اصل شخصی است و اگر واقعاً هدفی که برایش برنامه ریزی کردهاید برایتان مهم باشد؛ شما را به اجرای برنامه خود پایبند میکند.

در هر هفته دو الی سه جلسه مشاوره تلفنی کنکور به شما عزیزان داده می شود. در لیست فوق اطلاعات بهترین و معتبر ترین موسسات کنکور در شیراز برای شما ثبت شده است که در هر کدام از این آموزشگاه های تعداد مشاوران زیادی مشغول به فعالیت هستند. ویژگی های برنامه ریزی کنکور هدف رس چیست؟ 1.1.6 6. چگونه یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم ؟ واقعا کسی شخصی فردی نفری, اینجا پیدا نمیشه اطلاعی داشته باشه ! این درس نیز یکی از دروسی است که با مطالعه و تست زنی می توان به مباحث آن به خوبی تسلط پیدا کرد. در واقع یک مشاور تحصیلی با تجربه و مطلع میتواند تا حد زیادی شانس موفقیت شما را افزایش دهد و کمک کند تا بتوانید بیشترین عملکرد را داشته باشید. همچنین مشاهده کارنامه های داوطلبان سالهای قبل کنکور سراسری میتواند شما را آگاه کند. درطول این مدت آزمونهاى شما بررسی میشن و توسط دکتر دقیقا روند پیشرفتتون ارزیابی میشه. سید محمد خامسی- چهارم تجربی : عرض سلام و خسته نباشید خدمت هدف رسیا، مشاور من خانوم دکتر معصومی هستن ایشون با وجود مشغله هایی که به عنوان دانشجوی پزشکی دارن بسیار دلسوزانه و با دقت کامل برنامه های منو پیگیری میکنن.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما