ازمون لیسانس به پزشکی رو چطور؟

این برنامه معمولا در یکی دو ماه منتهی به آزمون سراسری اجرا می شود و متقاضیان در آن به مطالعه سریع و مرور یادداشت ها، خلاصه ها، حاشیه نویسی ها و یا مراجعه به کتاب های جمع بندی کنکور انتشارات مختلف می پردازند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که کلیدی ترین بخش هر پاراگراف از کتاب درسی، معمولا یک تا دو خط اول آن است و بقیه پاراگراف را می توان توضیحی برای یکی دو جمله اول معرفی کرد. سعی کنید تا در پایان هر مطالعه درسی، تست زنی، شرکت در آزمون های پیشرفت تحصیلی و آماده سازی کنکور و… مراجعه به تست های هر مبحث درسی، حداکثر تا 24 ساعت پس از مطالعه آن بخش، یکی از مهم ترین توصیه های مشاوران کنکور در این زمینه است. بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب مختلف و متفاوت میباشد و همین مسئله موجب میگردد که در برنامه ریزی هر داوطلب به صورت جداگانه و منحصر به فرد عمل نماییم. از آن جا که سطح هوش و ویژگی های ذهنی هر فرد با دیگری متفاوت است، برنامه ریزی او نیز می بایست منحصر به فرد باشد و متناسب با ویژگی های فردی داوطلب تنظیم گردد.

این ویژگی می تواند شما را در شناخت نقاط ضعف و قوتتان راهنمایی کند تا در برنامه ریزی های بعدی نقاط ضعف خود را برطرف کنید. در صورت تمایل جهت دریافت یک برنامه ریزی متناسب با ویژگی های خود می توانید با مشاوران در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. جزئیات خواسته خود را بخش نظرات درج کنید تا مشاور پاسخگوی همه سوالات شما باشد. تا بتوانند با اعتماد کامل به مشاور تحصیلی به کار های او عمل کرده تا انشاالله نتیجه ای ثمر بخش به همراه داشته باشد. در نتیجه نیازی به صرف زمان زیادی برای یادآوری این محتویات نخواهد بود. زمان مطالعه هفتگی را واقع بینانه انتخاب نمایید زیرا اگر مثلا قبلا روزانه 3 ساعت مطالعه می کردید و هنگام برنامه ریزی برای 8 ساعت مطالعه برنامه ریزی کنید، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. مطالعه کنکور در تابستان را می توان به منزله ربودن گوی سبقت از رقبا دانست. اهمیت دوران جمع بندی کنکور بر هیچ داوطلبی پوشیده نیست. بنابراین شرکت در اینگونه همایشها مختص به گروه خاصی نیست و برای هر سه گروه از دانش آموزان قوی متوسط و ضعیف مورد توصیه است.

مشاور کنکور زاهدان

دپارتمان IDN از سال 93 با هدف برقراری عدالت آموزشی در عرصه کنکور و کمک به دانش آموزان شروع به کار کرد. مشکلات هدفگذاری را از طریق مشاوره کنکور – وب سایت مربوطه – انسانی حل کنید. آزمون های آزمایشی، تداعی کننده فضا و جو کنکور سراسری و آشنایی نسبی دانش آموز، با نحوه تست زنی و حل سوالات زمان دار می باشد و همچنین این آزمون ها، اطلاعات درسی مطالعه شده، در طول بازه های زمانی کوتاه یا بلند داوطلب را به چالش کشیده و به داوطلب این شانس را داده تامطالعات خود را مورد ارزشیابی دقیق قرار دهد. ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است. پیش خوانی دوازدهم هم به دانش آموزان در داشتن زمینه ذهنی جهت تثبیت مطالب کمک می کند. عده ای دیگر نیز سنگ بنای توصیه را بر پیش خوانی دروس دوازدهم می گذارند اما در عمل چه کار باید کرد؟

مشاور کنکور علیرضا افشار

همین یک جمله می تواند دلیل قانع کننده ای برای لزوم اختصاص برنامه ای منظم و دقیق جهت جمع بندی و مرور کنکور باشد. ⭐بهترین مشاوره کنکور انسانی چگونه است؟ مطالعه دروس پایه، از این رو توصیه می شود که هنوز زمان زیادی از پشت سر گذاشتن آن نگذشته است و مطالب درسی آن هنوز رنگ و بوی تازه دارد! در نتیجه باید به تدریج زمان مطالعه را بالا ببرید. سلام من سال ۹۶ کنکور دادم و نتونستم نتیجه مو بگیرم و حالا میخوام وارد دانشگاه بشم و واقعا نمیتونم تصمیم بگیرم کدوم دانشگاه برم ازاد یا پیام نور؟ برای آگاهی از نکات و محتویات تکمیلی در این زمینه می توانید به مطلب چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم مراجعه نمایید. نکتهای که اینجا حائز اهمیت است و باید حتماً مد نظر قرار دهید این است که شما باید رشتهای را انتخاب کنید که آن را دوست دارید یا استعداد لازم برای آن را دارید. مشاور خوب باید به جای راهنمایی های مقطعی یک مسیر را برای شما ترسیم کند که ابتدا و انتها داشته باشد. تمامی این موارد در کنار هم می تواند تاثیر شگرفی در آماده سازی شما برای شرکت در آزمون سراسری داشته باشد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما