آیا واقعا مشاوره کنکور مفید و موثر است؟

شاید این سوال به ذهنتان برسد که آیا واقعاً داشتن مشاور تحصیلی لازم است یا خیر؟ امید و انگیزه مهم ترین اصل در مسیر کنکور سراسری است که یک مشاور تحصیلی خوب می تواند انگیزه لازم را برای ادامه مسیر را در شما ایجاد کند. همچنین، برخی از این موسسات از رتبههای برتر کنکور که با کمک پکیجهای آموزشی آنها موفق به کسب این رتبه شدهاند برای همکاری دعوت میکنند و استفاده از تجربه ارزشمند این افراد توسط سایر دانش آموزان یکی از بهترین روشها برای پیشرفت در مسیر موفقیت است و موسسات مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور اینگونه خدمات را نیز به متقاضیان ارائه میدهند. یک دبیر برتر ریاضی و یک دبیر برند ریاضی ،همواره نگاهی از بالا به پایین به دانش آموزان داشته و با اعتماد به نفس بسیار بالا ،با آنها تعامل می کند و به هیچ عنوان تصور نکنید، که با پایین آوردن شأن خود در کلاس درسی و با افتاده و خاکی نشان دادن خود، می توانید دبیری موفق شوید. چنین مشاوری به افراد مختلف مشاوره های متفاوت می دهد. یک مشاور خوب قبل از آنکه به شما برنامه بدهد و بگوید چه کار کنید، باید سوالات زیادی از شما بپرسد و وقتی به اندازه کافی از وضعیت شما آگاهی پیدا کرد، شروع به دادن برنامه به شما کند و اگر به مشاوری برخورد کردید که بدون پرسیدن سوال و شناخت پیدا کردن از شما شروع به مشاوره دادن می کند و دستورات مختلف می دهد ادامه دادن با چنین مشاوری به نفع شما نخواهد بود.

مشاور کنکور زهرا جعفری اینستاگرام

این کار بهترین راه برای مدیریت و صرفهجویی در زمان است. این موضوع نیاز دانش آموزان به مشاوره کنکور فنی حرفه ای را بیشتر میکند. این آزمون به دلیل پرطرفدار بودن و تعداد بالای شرکت کننده هایش همواره سخت بوده و نیاز به یک مشاور تحصیلی برای برنامه ریزی و معرفی بهترین منابع و تکنیک های تست زنی در این رشته بیش از سایر رشته ها احساس می شود. عزیزان همراه سایت نظام وظیفه می توانید برای کسب اطلاع بیشتر به خصوص لیست رشته های کنکور کاردانی فنی حرفه ای می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از اطلاعات مشاوران تخصصی بهره مند شوند. برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.داوطلبان فقط برای شرکت در رشته های ذکر شده در جدول زیر لازم است در کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 شرکت نمایند که پذیرش در این رشته ها بر اساس نمره آزمون داوطلبان است .

ما در تیم مشاور کنکور الکتروتکنیک سعی میکنیم علاوه بر کسب معدل عالی در امتحانات دیپلم دانش آموز طوری برنامه ریزی کنیم که دانش آموز همزمان با تدریس معلم، حداقل یک کتاب تست برای دروس تختصصی و عمومی بزند و منابع معرفی شده برای مطالعه و تست زنی الکتروتکنیک را چندین بار مرور نماید. این دسته از داوطلبان با توجه به رشته درخواستی مورد علاقه و مرتبط با دیپلم خود هم از طریق ثبت نام کنکور و هم از طریق بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای می توانند برای ادامه تحصیل اقدام نمایند . یک مشاور کنکور فنی حرفه ای با اطلاع دقیق از دروس هر رشته می تواند برنامه ریزی دقیقی برای کنکور فنی حرفه ای به شما بدهد و پودمان به پودمان شما را همراهی کند تا به تک تک مباحث کنکور مسلط شوید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برنامه مشاور کنکور (تجربی) - دانلود - کافه بازار علاقه مندان به این رشته بخصوص خانم های مترجم می توانند در خانه کسب و کار خود را، راه اندازی کنند. ولی برای سال ۹۸ بر اساس مصوبه جلسه پانزدهم شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، جذب دانشجو در برخی رشته های مقطع کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای مجددا به روال سال 96 برگشته و داوطلبان برخی از رشته محل ها می بایست کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای و کار دانش تهیه نموده و در جلسه برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ شرکت نمایند . شما به یک کارشناس فهیم و دلسوز برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید که توصیه های طلایی و کار سازش چراغ راهتان باشد. سرفصل هایی که نیاز است خود را در آنها تقویت کنید بشناسید و با شناخت بهتری مطالب را مرور و جمعبندی کنید. جمع بندی: فقط داوطلبینی که قصد قبولی در 5 رشته (حسابداری، کامپیوتر، الکتروتکنیک، تربیت بدنی و مکانیک خودرو) در دانشگاه های دولتی را دارند نیاز به شرکت در کنکور فنی حرفه ای دارند. درس مدیریت تولید فقط مربوط به رشته های مکانیک خودرو و حسابداری است. درس ریاضی3 فقط مربوط به رشته های الکتروتکنیک، کامپیوتر و مکانیک خودرو است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما