آیا مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب درستی است؟

گروه مشاوره هیوا قصد دارد در این مقاله به بررسی ویژگی های یک مشاوره تحصیلی تلفنی بپردازد. قبل از هرچیز توصیه می کنیم مقاله قیمت تدریس شیمی (آنلاین و حضوری) را حتماً بخوانید. در کشور هزاران استاد و دبیر شیمی کنکور فعالیت می کند که بسیاری از آنها تحصیلات مرتبط دانشگاهی در این زمینه دارند، جزوات و کتاب های مختلفی را تالیف کرده اند و سالهای سال تجربه تدریس شیمی و پرورش رتبه های برتر کنکور را دارند. ولی به دلایل مختلف دارای شهرتی در حد اساتیدی که از آنها نام برده شد نیستند. مهران محصص، مولف کتاب های مختلف شیمی کنکور یکی دیگر از استاد شیمی مشهور ایران است. دکتر فاضل قهرمانی فرد، استاد شیمی کنکور ایران است. دکتر محمد مرادی فارغ التحصیل دانشگاه تهران و مدرس شیمی آموزشگاه های معروف کشور از جمله آموزشگاه تخته سیاه است و همیشه کلاس ها و همایش های شیمی ایشان طرفدار مشاور هیوا کنکور 98 (digiclassor.ir) دارد. دکتر شیروانی دارای دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران می باشد.

محمد شیخ الاسلامی، کارشناس علمی آموزش کتاب های شیمی مبتکران بهمن بازرگانی، مدرس مدارس برتر تهران و مراکز سمپاد دختران و طراح کنکور های آزمایشی از مدرسان مشهور شیمی کنکور در ایران است. هر چه تعداد دفعات مرور بیشتر باشه ذهن اماده تره و حضور ذهن بالاتری سر کنکور و آزمون های آزمایشی داره. اما دسته ای دیگر از داوطلبان آن هایی هستند که می خواهند در کنکور سراسری تجربی سال 1401 شرکت کنند لذا تمایل دارند با تحلیل سوالات کنکور سراسری تجربی سال 1400 و سال های قبل از آن با شیوه طراحی سوالات کنکور در گروه آزمایشی تجربی آشنا شوند. موسسه علمی آموزشی واقع در گیلان جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: توضیحات بیشتر:جذب نیرو در این آموزشگاه با ساختار آموزش/ مشاوره ی تحصیلی و آزمون برای دانش آموزان پایه و کنکوری که جز موسسات شناخته شده برای دانش اموزان سراسر کشور محسوب می شود از امروز به مدت محدود اغاز شد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود (ذکر نام شهر محل سکونت الزامی است) را به شماره پیامک اعلام شده ارسال نمایند و منتظر تماس کارشناسان مربوطه جهت توضیح کار باشند.

مشاور کنکور هنر رایگان

بدین صورت که داوطلبان از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی می توانند از کد رشته محل های ارائه شده مطلع شوند و همراه با مدارک لازم به دانشگاه مراجعه نمایند. پس از انجام مراحل ثبت درخواست تأییدیه تحصیلی بوسیله فرد و صادر شدن کد رهگیری که برای فرد ارسال می شود و او میتواند به وسیله آن از آخرین وضعیت درخواست خود اطلاع پیدا کند. زیرا مشاوره حضوری شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد اما در مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور هیچ درک فیزیکی از طرف مقابلش ندارد و باید مهارت های بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه هایش را از راه دور انتقال دهد. او عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و مدرس دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر می باشد. اگر کلاس کنکور های حضوری و مجازی مناسب و مرتبط پیدا نشود استفاده از کلاس های کنکوری مجازی و یا فیلم های آموزشی مانند مؤسسات حرف آخر ، ونوس و کنکور آسان است مجاز می باشد و یا استفاده از کلاس های درس مؤسساتی که به صورت کلاس های مجازی اقدام به آموزش می کنند مانند مؤسسات آلا ، تاملند ، کلاسینو مناسب می باشد.

مشاوره ی کنکور

زیست شناسی تاملند یا کلاسینو؟ بهترین استاد شیمی کنکور یا مشهورترین آنها؟ این موضوع باعث می شود بتوانید با هزینه ای بسیار مناسب تر، بتوانید با اساتیدی کلاس داشته باشید که کیفیت عالی دارند ولی شرکت در کلاس های خصوصی آنها کاملا مقرون به صرفه است. شما در (پاسخ اهمیت ما) با یک تیم رشته ای و مالامال سعی روبرو هستید که هدف آنها کمک به شما در جهت رسیدن به بهترین پاسخ در کمترین دوران و اساسی دست کم ظاهری مشاور کنکور هزینه میباشد. مهندس عارف ربیعیان نیز یکی دیگر از مدرسان شیمی ایران و دارای مدرک شیمی از دانشگاه اصفهان میباشد. مهندس حامد پویان نظر مدرس شیمی کنکور تهران و شهرستان ها، طراح آزمون های پیش کانون فرهنگی آموزش و مولف کتب کمک آموزشی و جزوات شیمی است. درسته که منبع اصلی مطالعهی همهی درسها کتاب درسی است؛ اما همونطور که میدونین کتاب درسی بهصورت گسترده و اونطور که باید و شاید به شرح مطالب و مباحث نپرداخته و به توضیحات کوتاه و مفید بسنده کرده؛ اما همونطور که میدونین خیلی از تستهای کنکور رو نمیشه با مثالها و توضیحات کتاب حل کرد؛ پس لازمه به منابع کنکوری جامعتری دسترسی داشته باشین تا هم از نظر تستی و هم از نظر نکات، بهطور کامل شما رو تأمین کنه.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت

تماس با ما