آیا داشتن مشاور برای کنکور لازم است؟

اصول برناه ریزی کنکور سبب می شود تا دیگر خستگی یا اتلاف وقت نداشته و شخص قادر است با انرزی بهتر و فهم دقیق تر مطالب را بازنگری یا خلاصه نویسی کند. مشاور با تکیه بر دانش و آگاهی های خود و البته مطالعه و شناخت روحیات هر فرد برنامه ای با توجه به کشش و فهم فرد نوشته تا بهترین بازخورد را داشته باشد. همه ما به این موضوع کاملاً واقف هستیم که مشورت نمودن با افراد باتجربه و فهیم در هر زمینهای که باشد، میتواند ما را برای رسیدن به اهدافی که در ذهن خود میپرورانیم، کمک کند و نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته باشد. داوطلبانی که از مقطع کاردانی رشته های آموزش غیرپزشکی فارغ التحصیل شده اند، در صورتی مجاز به شرکت در کنکور می باشند که مدرک مربوط به خدمات قانونی خود را حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 1401 و یا 30 بهمن 1401 اخد کنند.

مشاور کنکور شاهین شهر

دسته ای از مشاورین به دانش آموزان به چشم دستگاه چاپ پول نگاه می کنند و می خواهند از طریق او به درآمد برسند، طبیعی است که این مشاورنماها هیچ اهمیتی برای نتیجه ای که دانش آموز به دست می آورد قائل نمی باشند و به فکر منفعت خود هستند، پس لازم است تا افراد مشاورین دلسوزی را انتخاب کنند که به ضرر و شکست دانش آموزش راضی نباشد و برای رساندن وی به هدفش از هیچ تلاشی دریغ نکند. یکی از راههای بررسی برای پیدا کردن بهترین دبیرستان متوسطه اول دخترانه یا پسرانه در تهران پرسوجو درباره رتبه کنکور دانش آموزان مدرسه در سال­های قبل است، چرا که موفقیت تعداد زیادی دانش آموز در کنکور، به احتمال زیاد برآیند آموزش مؤثر، جو مناسب حاکم بر فضا، امکانات خوب و انگیزه کافی برای درس خواندن و پرورش هوش و استعداد دانش آموزان است. بعضی وقتا ما به دلیل اینکه میخوایم نهایت استفاده رو از زمان ببریم، بیشتر از اینکه واقع بینانه نگاه کنیم، یک برنامه ریزی رویایی ترتیب میدیم که نه تنها نمی تونیم اون را عملی کنیم، بلکه ناامید کننده و زمان بر هست. درس خوندن شما زمانی ثمر بخشه که اصولی ترین راهکارهای افزایش مطالعه رو به کار ببرید نه اینکه بدون هیچ شیوه مناسبی شبانه روز سرتون تو کتاب باشه.

ذوالفقاری مشاور کنکور

فقط به نقاط ضعف خود فکر نکنید و تلاش نمایید تا نقاط قوت خود را حفظ نمایید و برای سال جاری آن ها را به کار ببرید. در این روز ها با توجه به اهمیتی که اصول برنامه کنکور دارد موسسات زیادی به عنوان مشاور حضور پیدا کرده اند تا بتوانند بر اساس توانایی فردی هر شخص میزان درس خواندن آن را در طول روز مشخص کنند. با توجه به اینکه درس ریاضی در زیر گروه یک تجربی ضریب ۲ و در زیر گروه دو تجربی ضریب ۳ اختصاصی داره و برای رشته ریاضی هم ضریب ۴ اختصاصی داره، بنابرین در کنار انتخاب منابع آموزشی ریاضی که میتونه کتاب های کمک درسی یا دی وی دی کنکور باشه، روش مطالعه ریاضی هم باید کاملا اصولی باشه تا به نتیجه برسید. پس اگه اون ها تونستن، ما هم می تونیم. اما آیا همه بچه ها اصول برنامه ریزی کنکور رو رعایت می کنن؟ این فکر که من فقط باید زیا بخونم تا موفق بشم رو از خودتون دور کنید. اگر داوطلب بخواهد با برنامه ی آزمون آزمایشی و به طور خود خوان مطالعه را پیش ببرد می تواند با اولین برنامه ی بعد از آزمون جامع پایه تیر ماه اینکار را آغاز کند.

مشاوره کنکور تجربی - خدمات مشاوره کنکور تجربی موسسه زودبیست- بهترین مشاوره کنکور تجربی به همین خاطر هم هر داوطلبی تو دوره مطالعاتیش دست به برنامه ریزی می زنه. یک مشاور خوب به جز اختصاص ساعاتی برای درس خواندن در طول روز یا هفته اوقاتی را هم به تست زنی شما اختصاص می دهد. تکنیکی که باید اجرا نمایید این است تمام افکاری که به ذهن شما خطور می نماید و مانع مطالعه شما می شود را در برگه ای یادداشت نمایید و در طول روز یک زمان خاصی را به فکر کردن در مورد آن اختصاص دهید. مورد دیگری که مشاور و برنامه ریز کنکور (classori.ir) باید در زمان برنامه ریزی برای شما به آن توجه کند توجه به گنجاندن زمانی برای استراحت در طول مطالعه است. اصول برنامه ریزی کنکور یکی از مهم ترین نکاتی است که باید هنگام درس خواندن یا هر کار دیگر بابت رسیدن به هدف مورد نظر به ان توجه کرد. به هر حال بعد از یک تا دو ساعت مطالعه، خستگی به سراغ شما می آید و نیاز به استراحت دارید. دسترسی به خدمات مشاوره برای تمامی داوطلبان و دانش آموزانی که در نقاط دور افتاده کشور عزیزمان می باشند، امکان پذیر نخواهد بود. شرکت در این آزمونها نوعی سنجش از روند مطالعه و برنامهی درسی به شما ارائه میدهد که میتوان با تفسیر آن از نقاط ضعف و قوت خود مطلع شد و برای ادامهی مسیر تصمیمات سازندهای گرفت.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما